Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2009-06-23 - Scheenstra Omloop van Ter Idzard


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Scheenstra Omloop van Ter Idzard

in samenwerking met
Stichting Wielerontwikkeling Espoirs

Dinsdag 23 juni 2009

Permanence                           : Dorpshuis de Bult
Kleedgelegenheid                 : Kleedkamers VV Oldeholtpade
 
Jurywagen t.h.v. Hamerweg
 
17.00 uur Nieuwelingen en Junioren
19.00 uur Elite/belofte en amateurs
 
Met dank aan de volgende ondersteunende organisaties:

Stichting Wielerontwikkeling Espoirs
* Popke Oosterhof - Ter Idzard
* Jan Zwaving - Eelde

Route beveiliging
* Bewoners Ter Idzard

Hulpdiensten
* Rode Kruis Oosterwolde

Motorrijders
* Dikkie Wieling - Rutten
* Wilfred Kemper - Oleholtpade

Juryopstelling:
 
Voorzitter wedstrijd - W.  Zwart
Wedstrijd comm. - R. Zwart 
Aankomstrechter - P. Aardema
Commisaris 1  - E. La Gro
Commisaris 2 -  N. van der Velde
Microfonist  - E. Jager
Videofinish - J. Nagengast
 
Consul:
L. van Hall, Krayenkamp 7, 7921 HJ Zuidwolde
Tel./fax 0528-372552

Dokterswacht Heerenveen: tel. 0900-1127112
 
 
 
 
 

 


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Route:

Start / finish - Idzarderweg
Zwarteweg
Slingerweg
Kerkweg
Idzarderweg


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Deelnemerslijst
Nieuwelingen en Junioren A, B en C

Rugnr.
naam
woonplaats
1
Sjoerd Bakker
BEILEN
2
Vincent Bakker
ORANJEWOUD
3
Stefan Biesheuvel
ASSEN
4
Jelle Bolding
HOOGHALEN
5
Henk Bos
DRACHTEN
6
Henk Brand
OLDEHOLTPADE
7
Marten Bullema
TOORNWERD
8
Hette Cornelisse
ASSEN
9
Martijn Dijkstra
OLDEBERKOOP
10
Rutger Doornhein
BURGUM
11
Tim Dragtstra
DONKERBROEK
12
Kevin Eefting
GROLLOO
13
Berry Haarsma
GROU
14
Brend van der Horst
GROU
15
Erwin Ketellapper
WOLVEGA
16
Bram Koster
DELFSTRAHUIZEN
17
John Meewisse
LEEK
18
Nick Meijer
ASSEN
19
Erik Merx
WARFHUIZEN
20
Nicolai Nijholt
VOORTHUIZEN
21
Maurice Nijmeijer
HOOGEVEEN
22
Rick Nobel
FOUDGUM
23
Rick Ottema
MUNTENDAM
24
Henk Reinders
RUINERWOLD
25
Coen Rijpma
OLDEHOLTPADE
26
Diederik Tuin
PUNTHORST
27
Marcel Tuinstra
DRACHTEN
28
Ivan Versteeg
WOLVEGA
29
Pieter Wagenaar
GERKESKLOOSTER
30
Joakim Zuidema
DOKKUM
31
Niek Zwaagstra
DONKERBROEK
 
 
 
 
Bijschrijvingen
 
32
Rob Nijmeijer
 
33
Bert Wienia
OOSTRUM
34
Dennis Terpstra
APPELSCHA

 Deelnemers
Elite / Belofte en Amateurs

Rug nr.
Naam
Woonplaats
1
Ard Aling
NIEUW-RODEN
2
Björn Beenes
ONDERDENDAM
3
Jorrit Bergsma
ALDEBOARN
4
Ronald Bijma
ZWOLLE
5
Jelle Bisschop
PESSE
6
Jildert Boersma
EASTERWIERRUM
7
Arjen Bos
BOLSWARD
8
Jan Bos
NIEUWEHORNE
9
Melvin Boskamp
LEEK
10
Bernhard Bouma
OLDEHOLTPADE
11
Herbert van Brussel
MEPPEL
12
Michiel Bults
EMMEN
13
Glenn Clermonts
BELLINGWOLDE
14
Simon Dalmolen
DE WILP GN
15
Gerwin van Dam
LEEUWARDEN
16
Jan Dijkstra
DRACHTEN
17
Aloys van Duuren
HOOGEVEEN
18
Wim Engel
STAPHORST
19
Jeroen Engelsman
OMMEN
20
Jan Essers
WOLVEGA
21
Rutmer Faber
EASTERWIERRUM
22
Wopko Faber
SNEEK
23
Ytzen Faber
HEERENVEEN
24
Geert Fekken
HEERENVEEN
25
Wouter de Groot
LOCHEM
26
Arjan de Haan
ROUVEEN
27
Bas de Haan
MEEDHUIZEN
28
Sierk-Jan de Haan
DOKKUM
29
Lennart Haas
ORANJEWOUD
30
Tim Harms
DONDEREN
31
Arjan Hokse
STAPHORST
32
Lars Horring
EXLOO
33
Vincent Huiting
BEETSTERZWAAG
34
Bauke Hylkema
BAKHUIZEN
35
Wiebe Hylkema
GORREDIJK
36
Ludger de Jong
BUITENPOST
37
Milan Kamphuis
GRONINGEN
38
Sebastiaan Kamphuis
HENGELO OV
39
Filip Kiewiet
DE WILP GN
40
Theo Kik
GRONINGEN
41
Lucien de Kind
GRONINGEN
42
Martijn Knol
HASSELT
43
Raymond Koch
ZWOLLE
44
Lambertus Koopmans
BOLSWARD
45
Jan-Albert Krans
DE WILP
46
Alex de Lange
GRONINGEN
47
Cor van Leeuwen
BORGER
48
Leon van Leusen
WEZEP
49
Klaas Mozes
HARKEMA
50
Gert Mulderij
ELIM
51
Caspar Mylius
LEEUWARDEN
52
Daniël Niezink
APELDOORN
53
Hidde van Nuil
APPELSCHA
54
Jinne Osinga
GRONINGEN
55
Peter Jan Polling
NIEUW WEERDINGE
56
Fokke Postma
DRACHTSTERCOMPAGNIE
57
Pieter Postma
TJERKGAAST
58
Theo Postma
ZWAGERBOSCH
59
Ronald Puttenstein
HATTEM
60
Paul de Rooij
DEVENTER
61
Rene Ruitenberg
WEZEP
62
Eljakim v.d. Sande
OSSENZIJL
63
Tjeerd van der Schaaf
DRACHTEN
64
Peter Schulting
EMMELOORD
65
Albert Schurer
BAKKEVEEN
66
Bram Slager
GRONINGEN
67
Herman Steensma
OPENDE
68
Sierd Steiginga
EXMORRA
69
Gijs Strating
HAREN GN
70
Arjan Stroetinga
OLDEBERKOOP
71
Paul Timmer
GASSELTE
72
Jeffrie van der Velde
KROPSWOLDE
73
Jochem Verschoor
TERWISPEL
74
Elzo Vos
DE WILP GN
75
Jaap de Vries
BUITENPOST
76
Jan de Vries
NIJEHOLTPADE
77
Jenno de Vries
URETERP
78
Josbert de Vries
GRONINGEN
79
Marien Wallink
ZWOLLE
80
Andries Weening
HARKEMA
81
Pieter-Paul de Weerd
'T HARDE
82
Bram Wegter
GRONINGEN
83
Teake-Piet van der Werf
DEARSUM
84
Arnoldus van der Werff
RINSUMAGEEST
85
Jan-Hendrik Westra
URETERP
86
Jacob-Jan van der Wielen
GRONINGEN
87
Ruud de Wilde
DOKKUM
 
 
 
 
Bijschrijvingen
 
88
Ruben Hoekstra
Tjerkgaast

 

 

 


Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

 TER IDZARD –De Stichting Wielerpromotie Olympia uit Heerenveen organiseerde in samenwerking met de Stichting Wielerontwikkeling Espoirs dinsdagavond een wielerwedstrijd voor nieuwelingen en junioren en Elite/belofte en amateurs, genaamd Scheenstra Omloop van Ter Idzard. Totaal kwamen ruin 120 wielrenners uit heel Nederland aan de start. Bij de nieuwelingen won Coen Rijpma uit Oldeholtpade. Hij is lid van WRV De Peddelaars. Tweede werd Dennis van Aalst uit Hilversum en derde Maurice Nijmeijer uit Hoogeveen. Bij elite/beloften en amateurs werd Sierd Steigenga uit Exmorra eerste. Hij is lid van UWTC De Volharing. Tweede werd Melvin Boskamp uit Leek en derde Ruud van Wel uit Schagerbrug.

(Foto’s: Lenus van der Broek).
Op de foto’s de kopgroep van de nieuwelingen.

 

 

Website: www.lenusvanderbroek.nl

 Nieuwelingen en Junioren

 
 
Rugnr.
naam
Vereniging
1
 
25
Coen Rijpma
WRV de Peddelaars
2
 
42
Dennis van Aalst
UWTC De Volharding
3
 
21
Maurice Nijmeijer
WRV de Peddelaars
4
 
8
Hette Cornelisse
W.V. Meteoor Assen-Roden
5
 
13
Berry Haarsma
LWV de Friesche Leeuw
6
 
9
Martijn Dijkstra
WRV de Peddelaars
7
 
40
Arend van Looy
WV Olympia
8
 
38
Jorian Wals
UWTC De Volharding
9
 
35
Jeroen van de Meulen
WV Otto Ebbens
10
 
28
Ivan Versteeg
WRV de Peddelaars
11
 
26
Diederik Tuin
WV Noord-Westhoek
12
 
1
Sjoerd Bakker
W.V. Meteoor Assen-Roden
13
 
30
Joakim Zuidema
WV Otto Ebbens
14
 
5
Henk Bos
WV Otto Ebbens
15
 
15
Erwin Ketellapper
WRV de Peddelaars
16
 
3
Stefan Biesheuvel
W.V. Meteoor Assen-Roden
17
 
22
Rick Nobel
WV Otto Ebbens
18
 
18
Nick Meijer
W.V. Meteoor Assen-Roden


Beste nieuweling: Maurice Nijmeijer

Elite/belofte / Amateurs

 
 
Rug nr.
Naam
Vereniging
1
 
68
Sierd Steiginga
UWTC de Volharding
2
 
9
Melvin Boskamp
WV Noord-Holland
3
 
96
Ruud van Wel
WV Noord Holland
4
 
38
Sebastiaan Kamphuis
RTV Oldenzaalse WCL
5
 
55
Peter Jan Polling
WSV Emmen
6
 
25
Wouter de Groot
RTV de Bollenstreek
7
 
47
Cor van Leeuwen
NWV Groningen
8
 
42
Martijn Knol
WV De IJsselstreek
9
 
64
Peter Schulting
WV De Stormvogels
10
 
3
Jorrit Bergsma
LWV de Friesche Leeuw
11
 
85
Jan-Hendrik Westra
WV Otto Ebbens
12
 
72
Jeffrie van der Velde
WV De Stormvogels
13
 
80
Andries Weening
WV WoonExpo Kapenga
14
 
98
Adrie Lindeman
NWV Groningen
15
 
70
Arjan Stroetinga
WV Olympia
16
 
57
Pieter Postma
WV Olympia
17
 
75
Jaap de Vries
 
18
 
27
Bas de Haan
WSV Emmen
19
 
58
Theo Postma
WV Otto Ebbens
20
 
79
Marien Wallink
CRT Raalte
21
 
81
Pieter-Paul de Weerd
WV De IJsselstreek
22
 
12
Michiel Bults
WSV Emmen
23
 
50
Gert Mulderij
Hardenberger WSV
24
 
65
Albert Schurer
WV de Kannibaal
25
 
33
Vincent Huiting
WV WoonExpo Kapenga
 
 
 
 
 
27
 
76
Jan de Vries
WV Olympia


Beste Amateur: Gert Mulderij

Reactie van Piet Aardema

Vanavond weer een ouderwetse ronde gezien in Ter Idzard met veel strijd direct in de eerste ronde alles uit elkaar.

Diverse groepen bij de eerste keer door de finisch.
 
Uiteindelijk waren het de ruiter dakkapellen die het heft in handen namen.
Uiteindelijk viel theo postma weg uit de kopgroep door matriaal pech.
 
Erepodium was geheel paars gekleurd.
 
Deze ronde was een promotie van de wielersport.
 
Uiteindelijk bij de 2e categorie kwam Rijpma alleen over de finisch hij maakte het ook fraai af.
 
Een hele mooi wedstrijd met veel strijd in beide categorieen.
 
En brengt de spanning weer helemaal terug.
De rooij pakte geen punten wel gestart en ook de rode trui is de strijd weer volop bezig.
 
20 man hadden prijs maar uiteraard 25 voor het devklassement
 
een aanwinst