Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2008-05-18 - Jeugdwielerronde Wolvega 18 mei 2008


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

2e  JEUGDWIELERRONDE TE WOLVEGA 18 MEI 2008

Op zondag 18 mei organiseren wij voor de 2e keer een wielerronde voor de jeugdcategorieën 1 t/m 7. Dit jaar staat de wedstrijd in het voorprogramma van een Wereld Beker skeelerwedstrijd. Deze wedstrijd zal aansluitend aan de jeugdwedstrijd worden verreden en hier worden veel grote namen van skeeleraars van over de gehele wereld verwacht. Kortom het is echt de moeite waard om 18 mei a.s. naar Wolvega te komen voor een dag vol sportiviteit.
 
Mede door dit grote evenement zijn wij genoodzaakt om vroeg te beginnen en een strakke planning te handhaven.
Inrijden kan ’s morgens vanaf 8.30 uur.
De start van cat. 1 is al om 9.00 uur met aansluitend de andere categorieën.We zullen proberen om tussen de categorieën 4 en 5 een korte pauze in te lassen, maar dit kan niet worden gegarandeerd. Het parcours moet namelijk uiterlijk 12.30 uur vrij zijn voor de skeeleraars. Voorkom teleurstellingen door op tijd aanwezig te zijn.
 
Voor alle categorieën zijn er 8 eindprijzen.
 
Rugnummers: in de tent op het Achtpilaren plein nabij het parcours
Was/kleedgelegenheid: Sporthal de Steense
 
Wij nodigen u en uw jeugdleden bij deze van harte uit om deel te nemen aan deze wedstrijd. Uw inschrijvingen kunt u sturen aan: Marietje Holtrop: mholtrop@swpo.nl
  
Organisatie jeugdwielerronde Wolvega                                                                             
Alwin Deems en Wietske Weerman

Parcours
Steenwijkerweg Wolvega
Lengte parcours: 1500 m.

Programma:
 9.00 uur Start cat.1        6 km    =   4 ronden
 9.20 uur Start cat.2        8 km    =   5 ronden
 9.40 uur Start cat.3      12 km    =   8 ronden
10.05 uur Start cat.4      15 km    = 10 ronden

Pauze:10.30 uur - 11.00 uur

11.00 uur Start cat.5      20 km    =  13 ronden
11.30 uur Start cat.6      25 km    =  16 ronden
12.00 uur Start cat.7      30 km    =  20 ronden

Alle Categorieën 8 eindprijzen.

Jury:
Voorzitter - Piet Aardema
Janka Haanstra - Wedstrijdcomm.
Anneke Brand - Aankomstrechter
Rennie v.d. Wal - Comm.secretariaat
Egbert La Gro - Microfonist
Dieuwke Kalsbeek - Videofinish
Renske v.d. Kamp - Stage

Foto's 2007


Foto's Wietske Weerman 2007

 

 


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Parcours


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
 
Cat. 1    
2Tim de Ridderj180254-5-2000W.V. Meteoor Assen-Roden
3Dyan Hospersj1920510-7-1999WRV de Peddelaars
4Frank Kikkertj179476-12-2000WRV de Peddelaars
5Jesper Oostj182242-2-2000WRV de Peddelaars
6Anouk Pelsingerm1914312-7-1999WRV de Peddelaars
7
8Rick de Vriesj1724917-10-2000WV Olympia
9Marjolein Walburgm1932228-4-1999WV Otto Ebbens
10Tamara van der Horstm194148-6-2000WV Noord West Hoek
11Sabine Snoeijerm1914411-5-2000WRV de Peddelaars
12Lisa van Zonneveldm3907425-6-1999WV de Kannibaal
13Marit Centm1924915-6-1999AWV de Zwaluwen
14Lara Meijerm2900814-5-1999WV Stormvogels
Cat. 2    
22Jesse Hendriksj1802120-4-1999NWV Groningen
23Nienke Rozemam1937923-5-1998NWV Groningen
24Rob Beenj1771910-4-1999W.V. Meteoor Assen-Roden
25Fleur Nagengastm1910228-1-1998WRV de Peddelaars
26Carlo Stummelj180078-3-1999WRV de Peddelaars
27Arianna Pruisscherm192887-8-1998WSV Emmen
28Roy Harmsj1717819-2-1999WV de Kannibaal
29
30Lisa de Jongm1904615-8-1998WV WoonExpo Kapenga
31
32Ellert Visserj171117-1-1999WV WoonExpo Kapenga
33Marc Tiethofj271283-12-1999WV de Kannibaal
34Merijn Schroderj1753724-4-1999
35Mitchel Steenhofj171093-8-1999WV WoonExpo Kapenga
Cat. 3    
41Chiel Breukelmanj2707316-1-1997Hardenberger WSV
42Christian Varwegj181582-7-1998Hardenberger WSV
43Michelle Pootm1905713-8-1997LWV de Friesche Leeuw
44Thijs Wolsinkj172422-2-1998RTV Oldenzaalse WCL
45Liena de Jongm1923622-12-1997W.V. Meteoor Assen-Roden
46Jens Dekkerj1725813-12-1998WRV de Peddelaars
47Mariska Heijtingm190979-9-1997WRV de Peddelaars
48Paulien Kosterm1920620-2-1997WRV de Peddelaars
49Wouter Kosterj1768822-10-1998WRV de Peddelaars
50Danilo Wattezj1726331-5-1998WRV de Peddelaars
51Cor Weermanj1725023-6-1998WRV de Peddelaars
52Stefan Pruisscherj178137-8-1998WSV Emmen
54Dennis van der Horstj1722511-1-1998WV Noord-Westhoek
55Jeroen Hofj172465-7-1998WV Olympia
56Hotse Kroesj1751019-5-1998WV Olympia
57Rick de Vriesj1724811-2-1998WV Olympia
58Andrina Weermanm1940712-2-1997WV Olympia
59Mark Paulusmaj1710831-7-1998WV WoonExpo Kapenga
60Julian Kemkersj179281-10-1998NWV Groningen
61Esther Krikkemdaglic.28-5-1997
Cat. 4    
71Lorenzo Harbersj1742522-2-1997AWV de Zwaluwen
72Niels Heeringj174277-5-1997AWV de Zwaluwen
73Pim Schoutenj174318-6-1997AWV de Zwaluwen
74Paul Reesinkj1751517-4-1994TWV De Peddelaars
75Willeke de Jongm192373-7-1996W.V. Meteoor Assen-Roden
76Michel Bodegravenj1768516-4-1997WRV de Peddelaars
77Daphne Hommesm1909918-5-1996WRV de Peddelaars
78Martijn Kikkertj1794822-9-1997WRV de Peddelaars
79Iris Veenm1920815-3-1996WRV de Peddelaars
80Wouter de Vinkj176564-6-1997WTC de Amstel
81Taco Karsijnsj1753525-4-1997WV De Stormvogels
82Jesse Schröderj1753621-1-1997WV De Stormvogels
83Pascal Eenkhoornj172248-2-1997WV Noord-Westhoek
84Wouter Deemsj1750829-3-1997WV Olympia
85Harmen Krulj178211-12-1997WV Olympia
86Ulrike Weermanm1940826-3-1996WV Olympia
87Janiek Zandvlietj1814713-1-1997WV Olympia
88Mascha Draijerm1904511-10-1996WV WoonExpo Kapenga
89Lars de Haanj1710714-9-1997WV WoonExpo Kapenga
90Marten Kooistraj1803818-10-1997WV WoonExpo Kapenga
91
92Fianna Stenveldm191932-10-1996NWV Groningen
93Alex van der Veenj1777414-5-1997NWV Groningen
94
95Arnaud van der Hauwj1790210-9-1997W.V. Eemland
96Lars Veldscholtenj1723920-8-1997OWC
97Niels Goeijenbierj1749628-10-1997WV de Kannibaal
Cat. 5    
101Jermo le Fevrej1803222-6-1996ARC Ulysses
102Menno van 't Endej1779521-6-1996AWV de Zwaluwen
103Charlotte Eikelboomm1923126-7-1995Hardenberger WSV
104Danielle Eikelboomm1923226-7-1995Hardenberger WSV
105Jorn Jilesenj1822025-10-1996LWV de Friesche Leeuw
106Sander Cornelis Oosterwijkj1779819-12-1996LWV de Friesche Leeuw
107Wout van Kampenj1762917-7-1996WRV de Peddelaars
108Simone Kikkertm193266-4-1995WRV de Peddelaars
109Remy Nijdamj1726018-8-1996WRV de Peddelaars
110Michelle Stummelm1934416-5-1995WRV de Peddelaars
111Henk Weermanj1725126-2-1996WRV de Peddelaars
112Christiaan Doekj179924-1-1996WSV Emmen
113Marlinda Reindersm1905425-10-1995WSV Emmen
114Justin Timmermansj1797825-9-1996WSV Emmen
115Nico Goeijenbierj1749616-3-1996WV de Kannibaal
116Jordy Faberj1808225-6-1996WV De Stormvogels
117Reint Sandersj1730822-7-1996WV De Stormvogels
118Arjan Hofj1724527-6-1996WV Olympia
119Igor Hollemansj1812427-1-1996WV Olympia
120Allard Klijnstraj1750922-3-1996WV Olympia
121Rinse Wagenaarj1791722-4-1996WV Otto Ebbens
122
123Pascal Walburgj1793527-9-1996WV Otto Ebbens
124Mauro Bisselsj1756231-3-1996WV WoonExpo Kapenga
125Minne Koopmansj180784-1-1996WV WoonExpo Kapenga
126Wendy Oosterwoudm1904722-11-1995WV WoonExpo Kapenga
127Melissa Steenhofm190484-2-1995WV WoonExpo Kapenga
128Eit Visserj1711018-12-1996WV WoonExpo Kapenga
129Louise Bieshaarm1904422-11-1995WV WoonExpo Kapenga
Cat. 6    
141Michelle Eikelboomm1923319-4-1994Hardenberger WSV
142Lisanne Jagerm1941529-4-1994LWV de Friesche Leeuw
143Maikel Spoelstraj1773124-4-1995LWV de Friesche Leeuw
144Jelle Wolsinkj1724111-11-1995RTV Oldenzaalse WCL
145Frank Makkenj1760417-4-1995WRV de Peddelaars
146Jurrien Pelsingerj1726117-3-1995WRV de Peddelaars
147Arjen van Puttenj1726225-6-1995WRV de Peddelaars
148Lars Brinksj1787629-6-1995WSV Emmen
149Arwin Kiersj270728-12-1995WSV Emmen
150
151Bart-Jan de Vinkj1765530-10-1995WTC de Amstel
152Stefan Krolj1767530-1-1995WV de Kannibaal
153Wouter Wellingj3766731-10-1995WV de Kannibaal
154Marloes Bakkerm1911426-6-1994WV De Stormvogels
155Rene Bralsj181331-6-1995WV Olympia
156Maarten Hofj172471-1-1995WV Olympia
157Stef Krulj1782215-7-1995WV Olympia
158Jelle Soetj28-3-1995WV Olympia
159Brian Kosterj1791624-6-1995WV Otto Ebbens
160Lars Roedej17451 30-10-1995WV de Kannibaal
161Arwin Bulstraj176769-3-1995W.V. Meteoor Assen-Roden
162Wouter van der Hauwj1790323-11-1995W.V. Meteoor Assen-Roden
163Stan Veldschottenj172406-2-1995OWC
164Niels Goerej1786717-1-1995WSV Emmen
165Rick Goereej1786817-1-1995WSV Emmen
166Robin Lowikj1783230-5-1995AWV de Zwaluwen
Cat. 7    
171Martijn Heeringj1742625-12-1994AWV de Zwaluwen
172Daan Schoutenj1743026-12-1994AWV de Zwaluwen
173Robin Jilesenj171456-5-1994LWV de Friesche Leeuw
174
175
176Nathasja Heijtingm190989-2-1994WRV de Peddelaars
177Bart Hommesj1725925-7-1994WRV de Peddelaars
178Paul van Kampenj1762819-10-1994WRV de Peddelaars
179Bram Kosterj176036-1-1994WRV de Peddelaars
180Melanie Klementm191643-5-1994WSV Emmen
181Rutger Vosj171321-9-1994WSV Emmen
182Michael Groeneveldj1801824-10-1994WTC de Amstel
183Bart-Jan de Vinkj1765530-10-1995WTC de Amstel
184Koen Bosscherj1730710-11-1994WV De Stormvogels
185Ruben Karsijnsj1753418-4-1994WV De Stormvogels
186Rutger Doornheinj179343-7-1994WV Otto Ebbens
187Bert Wieniaj1814914-11-1994WV Otto Ebbens
188John Meeuwissej178481-7-1994NWV Groningen
189Erik Merxj181405-7-1994NWV Groningen
190Floran Bathoornj1811922-7-1994NWV Groningen
191Kay Bathoornj1812022-7-1994NWV Groningen
192Erwin Snoeijerj1742425-2-1994WRV de Peddelaars
193Jesse Markusj1766713-9-1994WSV Emmen
194Danny van de Putj1717612-10-1994KWC Kampen
195Gerwin Stoelj2706826-9-1993KWC Kampen
196Killian Kroesej3746219-1-1993KWC Kampen
197Wesly Lowikj1804923-4-1993AWV de Zwaluwen
 

Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen
 
Cat. 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
naam
j/m
Lic.nr.
Geb.datum
vereniging
1
Marjolein Walburg
m
19322
28-4-1999
WV Otto Ebbens
2
Dyan Hospers
j
19205
10-7-1999
WRV de Peddelaars
3
Rick de Vries
j
17249
17-10-2000
WV Olympia
4
manon bakker
m
19074
15-7-1999
KWC Kampen
5
Sabine Snoeijer
m
19144
11-5-2000
WRV de Peddelaars
6
Lara Meijer
m
29008
14-5-1999
WV Stormvogels
7
Lisa Bakker
m
19396
15-7-1999
KWC Kampen
8
Frank Kikkert
j
17947
6-12-2000
WRV de Peddelaars
9
Lisa van Zonneveld
m
39074
25-6-1999
WV de Kannibaal
10
Marit Cent
m
19249
15-6-1999
AWV de Zwaluwen
11
Tamara van der Horst
m
19414
8-6-2000
WV Noord West Hoek
12
Jesper Oost
j
18224
2-2-2000
WRV de Peddelaars
13
Tim de Ridder
j
18025
4-5-2000
W.V. Meteoor Assen-Roden
14
Gerrit Weerman
j
daglic.
23-12-2001
 
15
Anouk Pelsinger
m
19143
12-7-1999
WRV de Peddelaars
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cat. 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
naam
j/m
Lic.nr.
Geb.datum
vereniging
1
Fleur Nagengast
m
19102
28-1-1998
WRV de Peddelaars
2
Mitchel Steenhof
j
17109
3-8-1999
WV WoonExpo Kapenga
3
Arianna Pruisscher
m
19288
7-8-1998
WSV Emmen
4
Lisa de Jong
m
19046
15-8-1998
WV WoonExpo Kapenga
5
Ellert Visser
j
17111
7-1-1999
WV WoonExpo Kapenga
6
Rob Been
j
17719
10-4-1999
W.V. Meteoor Assen-Roden
7
Merijn Schroder
j
17537
24-4-1999
 
8
Jesse Hendriks
j
18021
20-4-1999
NWV Groningen
9
Mitrthe Lamberdink
m
29002
9-11-1998
Hardenberger WSV
10
Nienke Rozema
m
19379
23-5-1998
NWV Groningen
11
Carlo Stummel
j
18007
8-3-1999
WRV de Peddelaars
12
Roy Harms
j
17178
19-2-1999
WV de Kannibaal
13
Marc Tiethof
j
27128
3-12-1999
WV de Kannibaal
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cat. 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
naam
j/m
Lic.nr.
Geb.datum
vereniging
1
Rick de Vries
j
17248
11-2-1998
WV Olympia
2
Thijs Wolsink
j
17242
2-2-1998
RTV Oldenzaalse WCL
3
Mariska Heijting
m
19097
9-9-1997
WRV de Peddelaars
4
Liena de Jong
m
19236
22-12-1997
W.V. Meteoor Assen-Roden
5
Dennis van der Horst
j
17225
11-1-1998
WV Noord-Westhoek
6
Jens Dekker
j
17258
13-12-1998
WRV de Peddelaars
7
Mark Paulusma
j
17108
31-7-1998
WV WoonExpo Kapenga
8
Cor Weerman
j
17250
23-6-1998
WRV de Peddelaars
9
Paulien Koster
m
19206
20-2-1997
WRV de Peddelaars
10
Jeroen Hof
j
17246
5-7-1998
WV Olympia
11
Danilo Wattez
j
17263
31-5-1998
WRV de Peddelaars
12
Stefan Pruisscher
j
17813
7-8-1998
WSV Emmen
13
Wouter Koster
j
17688
22-10-1998
WRV de Peddelaars
14
Andrina Weerman
m
19407
12-2-1997
WV Olympia
15
Hotse Kroes
j
17510
19-5-1998
WV Olympia
16
Esther Krikke
m
daglic.
28-5-1997
 
17
Christian Varweg
j
18158
2-7-1998
Hardenberger WSV
18
Julian Kemkers
j
17928
1-10-1998
NWV Groningen
19
Michelle Poot
m
19057
13-8-1997
LWV de Friesche Leeuw
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cat. 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
naam
j/m
Lic.nr.
Geb.datum
vereniging
1
Wouter de Vink
j
17656
4-6-1997
WTC de Amstel
2
Lars Veldscholten
j
17239
20-8-1997
OWC
3
Daphne Hommes
m
19099
18-5-1996
WRV de Peddelaars
4
Janiek Zandvliet
j
18147
13-1-1997
WV Olympia
5
Fianna Stenveld
m
19193
2-10-1996
NWV Groningen
6
Willeke de Jong
m
19237
3-7-1996
W.V. Meteoor Assen-Roden
7
Harmen Krul
j
17821
1-12-1997
WV Olympia
8
Pim Schouten
j
17431
8-6-1997
AWV de Zwaluwen
9
Marten Kooistra
j
18038
18-10-1997
WV WoonExpo Kapenga
10
Arnaud van der Hauw
j
17902
10-9-1997
W.V. Eemland
11
Wouter Deems
j
17508
29-3-1997
WV Olympia
12
Martijn Kikkert
j
17948
22-9-1997
WRV de Peddelaars
13
Mascha Draijer
m
19045
11-10-1996
WV WoonExpo Kapenga
14
Kyra Lamberdink
m
29001
15-4-1996
Hardenberger WSV
15
Alex van der Veen
j
17774
14-5-1997
NWV Groningen
16
Jesse Schröder
j
17536
21-1-1997
WV De Stormvogels
17
Taco Karsijns
j
17535
25-4-1997
WV De Stormvogels
18
Ulrike  Weerman
m
19408
26-3-1996
WV Olympia
19
Iris Veen
m
19208
15-3-1996
WRV de Peddelaars
20
Arjan Bakker
j
17174
19-6-1997
KWC Kampen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cat. 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
naam
j/m
Lic.nr.
Geb.datum
vereniging
1
Simone Kikkert
m
19326
6-4-1995
WRV de Peddelaars
2
Igor Hollemans
j
18124
27-1-1996
WV Olympia
3
Henk Weerman
j
17251
26-2-1996
WRV de Peddelaars
4
Melissa Steenhof
m
19048
4-2-1995
WV WoonExpo Kapenga
5
Remy Nijdam
j
17260
18-8-1996
WRV de Peddelaars
6
Minne Koopmans
j
18078
4-1-1996
WV WoonExpo Kapenga
7
Christiaan Doek
j
17992
4-1-1996
WSV Emmen
8
Eit Visser
j
17110
18-12-1996
WV WoonExpo Kapenga
9
Allard Klijnstra
j
17509
22-3-1996
WV Olympia
10
Wendy Oosterwoud
m
19047
22-11-1995
WV WoonExpo Kapenga
11
Jermo le Fevre
j
18032
22-6-1996
ARC Ulysses
12
Charlotte Eikelboom
m
19231
26-7-1995
Hardenberger WSV
13
Rinse Wagenaar
j
17917
22-4-1996
WV Otto Ebbens
14
Arjan Hof
j
17245
27-6-1996
WV Olympia
15
Menno van 't Ende
j
17795
21-6-1996
AWV de Zwaluwen
16
Danielle Eikelboom
m
19232
26-7-1995
Hardenberger WSV
17
Pascal Walburg
j
17935
27-9-1996
WV Otto Ebbens
18
Jordy Faber
j
18082
25-6-1996
WV De Stormvogels
19
Nico Goeijenbier
j
17496
16-3-1996
WV de Kannibaal
20
Michelle Stummel
m
19344
16-5-1995
WRV de Peddelaars
21
Justin Timmermans
j
17978
25-9-1996
WSV Emmen
22
Reint Sanders
j
17308
22-7-1996
WV De Stormvogels
23
Jorn Jilesen
j
18220
25-10-1996
LWV de Friesche Leeuw
24
Wout van Kampen
j
17629
17-7-1996
WRV de Peddelaars
25
dominique van wijk
m
 
10-8-1995
Kanibaal
26
danny kempers
j
 
25-3-1996
N.W.V.G.
27
Sander Cornelis Oosterwijk
j
17798
19-12-1996
LWV de Friesche Leeuw
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cat. 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
naam
j/m
Lic.nr.
Geb.datum
vereniging
1
Jelle Wolsink
j
17241
11-11-1995
RTV Oldenzaalse WCL
2
Stef Krul
j
17822
15-7-1995
WV Olympia
3
Niels Goere
j
17867
17-1-1995
WSV Emmen
4
Stan Veldschotten
j
17240
6-2-1995
OWC
5
Rick Goeree
j
17868
17-1-1995
WSV Emmen
6
Bart-Jan de Vink
j
17655
30-10-1995
WTC de Amstel
7
Maarten Hof
j
17247
1-1-1995
WV Olympia
8
Adriaan Janssen
j
18108
12-12-1995
CRT Raalte
9
Stefan Krol
j
17675
30-1-1995
WV de Kannibaal
10
Patrick van der Duim
j
17583
4-10-1995
NWV groningen
11
Jurrien Pelsinger
j
17261
17-3-1995
WRV de Peddelaars
12
Michelle Eikelboom
m
19233
19-4-1994
Hardenberger WSV
13
Arwin Bulstra
j
17676
9-3-1995
W.V. Meteoor Assen-Roden
14
Marloes Bakker
m
19114
26-6-1994
WV De Stormvogels
15
Robin Lowik
j
17832
30-5-1995
AWV de Zwaluwen
16
Brian Koster
j
17916
24-6-1995
WV Otto Ebbens
17
Wouter van der Hauw
j
17903
23-11-1995
W.V. Eemland
18
Frank Makken
j
17604
17-4-1995
WRV de Peddelaars
19
Jelle Soet
j
 
28-3-1995
WV Olympia
20
Lars Brinks
j
17876
29-6-1995
WSV Emmen
21
Arwin Kiers
j
27072
8-12-1995
WSV Emmen
22
Stan Wijkel
j
17708
22-2-1995
WSV Emmen
23
Rene Brals
j
18133
1-6-1995
WV Olympia
24
Lars Roede
j
17451
 30-10-1995
WV de Kannibaal
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cat. 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
naam
j/m
Lic.nr.
Geb.datum
vereniging
 
 
 
 
 
 
1
Bart  Hommes
j
17259
25-7-1994
WRV de Peddelaars
2
Daan Schouten
j
17430
26-12-1994
AWV de Zwaluwen
3
Rutger Vos
j
17132
1-9-1994
WSV Emmen
4
Danny van de Put
j
17176
12-10-1994
KWC Kampen
5
Nathasja Heijting
m
19098
9-2-1994
WRV de Peddelaars
6
Bart Jan de Vink
j
 
 
De Amstel
7
Rutger Doornhein
j
17934
3-7-1994
WV Otto Ebbens
8
Robin Jilesen
j
17145
6-5-1994
LWV de Friesche Leeuw
9
Erwin Snoeijer
j
17424
25-2-1994
WRV de Peddelaars
10
Koen Bosscher
j
17307
10-11-1994
WV De Stormvogels
11
Kenneth van Dorp
j
17779
29-4-1994
K.W.C. Kampen
12
Ruben Karsijns
j
17534
18-4-1994
WV De Stormvogels
13
Alwin Bulstra
j
 
 
W.V. Meteoor Assen-Roden
14
Paul van Kampen
j
17628
19-10-1994
WRV de Peddelaars
15
Erik Merx
j
18140
5-7-1994
NWV Groningen
16
Bert Wienia
j
18149
14-11-1994
WV Otto Ebbens
17
Michael Groeneveld
j
18018
24-10-1994
WTC de Amstel
18
Bram Koster
j
17603
6-1-1994
WRV de Peddelaars
19
Killian Kroese
j
37462
19-1-1993
KWC Kampen
20
Gerwin Stoel
j
27068
26-9-1993
KWC Kampen
 
 
 
 
 
 

Bron: Weststellingwerver (Lenis van de Broek)

Henk Weerman uit Wolvega derde in Olympia Jeugd Wielerronde Wolvega
WOLVEGA –Voorafgaand aan de grote World Cup Skeelerwedstrijd te Wolvega was er zondagmorgen ‘Olympia’s Jeugd Wielerronde Wolvega’. Er werden wedstrijden in acht categorieën, leeftijd van 8 14 jaar, verreden op een parcours in het centrum van Wolvega. In de categorie 5 (12 jaar jongens en 13 jaar meisjes) werd Nederlands kampioene Michelle Stummmel uit Hoogeveen van WRV de Peddelaars 1e, Igor Hollemans, WV Olympia, uit Nijeberkoop 2e en Henk Weerman uit Wolvega, WV Olympia, 3e. De jeugdige renners kwamen uit heel  Nederland.

 


de aankomst van categorie 5, v l.n.r.: Henk Weerman (3e), Igor Holleman (2e) en Michelle Stummel (1e).
Foto's Lenis van de Broek 

 Derny-race

1e Erik Hulsebos / D. Ras
2e Geert Kuiper / J. Jonker
3e Yep Kramer / B. Walrave
4e Henry Ruitenberg / J. Ruys
5e Bert Verduin / G. Buining
6e Richard van Kempen / S. Mooij
7e Lammert Huitema / O. Smit
8e Rien van Rhoon / T. Boere
9e Ruud Borst / G. Mohlmann
niet gefinished: Hans Pieterse / R. Stein