Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2008-04-19 - Ronde van Zuid Friesland


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Zaterdag 19 april 2008
Weg: Ronde van Zuid Friesland

Organisatie: Stichting Wieler Promotie Olympia

Flanderijn en van de Borg Ronde door Zuid Friesland voor Junioren
start 9.00, schema K, finish omstreeks 12.00 uur

Groenewegen, Brink en Vlessing Ronde door Zuid Friesland voor Elite en Belofte:
start 13.30 uur, schema D, finish omstreeks 17.00 uur

Inschrijvingen:
 Club- en Continentalteams van 4 - 6 renners a €60,-- per team
Junioren: €8,50 per renner

Toegang: gratis
Start- en finishplaats: Abe Lenstra Boulevard
Uiterste inschrijfdatum: 10 april 2008
Permanance: Restaurant Abe Lenstra Boulevard
tel. 0513-614835
Was- en kleedgelegenheid: Sporthal Abe Lenstra Boulevard

Inschrijvingen d.m.v. het daarvoor bestemde KNWU formulier aan:
M.E. Holtrop, De Kampen 22, 8508 RR Delfstrahuizen
tel. 0514-541880 / 06-27033233
email: mholtrop@swpo.nl

1202938802.jpg  Foto: www.ottie.nl
Winnaar 2007 bij junioren Coen Otterspeer

1202939138.jpg Foto: www.ottie.nl
Winnaar 2007 Marco Bos

Juryopstelling :
Groenewegen, Brink en Vlessing Ronde voor Elite en Belofte (Zuid Friesland)
Flanderijn en van de Borg voor junioren (Zuid Friesland)

Voorzitter/wedstrijdleider –Sanne Briggeman
Wedstrijdcommissaris 2 –Wolter Zwart
Wedstrijdcommissaris 3 –Bram Dijkhuis
Assistent wedstrijdleider –Miranda Colenbrander
Tweede wedstrijdleider –Jippe van der Galien
Aankomstrechter –Piet Aardema
Commissaris 1 / Rugnummers / Computerverwerking –Theo Jurriens
Commissaris 2 –Luitsen Regtop
Commissaris bezemwagen –Jan Eleveld
Microfonist –Cor Rijpma
Sjoerd Valkenburg –Motorordonnance
Motorrijder –Pieter Moes
Videofinish / Tijdwaarnemer –Leo Koorn

Met dank aan alle vrijwilligers:
Rob Geverink - politie motoren en autos's (Politie Team Fryslân Heerenveen)
Johannes Zwier - coördinatie burgermotoren
Herman Krechting - coördinatie chauffeurs auto's (Siton Suzenaar)
Van Dellen Borculo - neutrale materiaal- en jury wagens (Schuurmans Schoenen)
Gonnie Kamper - PR en communicatie
Franc Wagemaker - coördinatie verkeersregelaars leerlingen SDV en bouwgroep
Berend Dijstra - dranghekken (Dijkstra Verhuur)
Rinus Verschoor
Jan Roelof Hessels
Natasja van der Velde - inschrijving
Anneloes Stoelwinder - inschrijving
Aline van der Veen - inschrijving
De heer Hendriks - Rondearts
Leeuwarder Courant - voorrijauto
De heer Renkema - Ambulancedienst
E.H.B.O. Heerenveen

 


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

 

Route en Tijdschema Flanderijn en van den Borg Ronde voor Junioren
Ronde van Zuid Friesland 2008

 1.
 
09.15
HEERENVEEN Start Sportstad, Abe Lenstra boulevard, li Atalantastraat rotonde rd, Burgermeester Kuperusplein, Koornbeursweg, 2x rotonde rd, rotonde li, Ds Kingweg, stopli. re, Rottermerweg, rotonde rd, over brug naar (einde neutralisatie = 4 km)
 2.
   0
09.19
OFFICIELE START
 3.
   1
09.20
ROTTUM Hegedyk  (N924) naar
 4.
   1.8
09.21
SINTJOHANNESGA (wit bord) (N924)naar
 5.
   2.6
09.24
ROTSTERHAULE (wit bord) 1e weg re ANWBb. 844 Langedijk, Kampweg, Heerenweg naar
 6.
   7.2
09.30
OUWSTERHAULE Heerenweg, einde weg re ANWBb. 14369 J. Veldstraweg, 1e weg li ANWBb. 14368 Haulstersingel, tunnel, einde weg li ANWBb. 7197 Hollandiastraat naar
 7.
  11.3
09.36
SCHARSTERBRUG  Hollandiastraat over brug, Hollandiastraat, Scharren naar
 8.
  13.3
09.39
St. NICOLAASGA wit bord, re ANWBb.5290, Langwarderdyk, 1e weg li ANWBb14660 Legemeersterweg, Finkebuoren, Noed einde weg re ANWBb 6682 Spannenburgerdijk (N927) naar
 9.
  17.8
09.46
SPANNENBURG (wit bord) over brug li ANWBb. 89 Gaestdijk naar
10.
  19.8
09.49
TJERKGAAST Gaestdijk naar
11.
  21.8
09.52
SLOTEN Spanjaardsdijk, over brug rd Runwei, J. Hornstraweg naar
12.
  23.9
09.55
WIJCKEL rd Heerenhoogweg, rotonde ANWBb. 8665 rd Jac. Boomsmastraat naar
13.
  26.4
09.59
SONDEL Jac. Boomsmastraat, Beuckenswijkstraat naar
14.
  28.2
10.02
NIJEMIRDUM Lyklamawei, Hoittebuorren naar
15.
  31.5
10.06
OUDEMIRDUM Jan Schotanuswei, 2e weg li ANWBb. 9346, Huningspaed naar
16.
  36.6
10.12
MIRNS einde weg, re ANWBb. 7727, Wieldijk, Breelenswei, Smitsleane, eindeweg li,ANWBb 2407, Mientewei einde weg re ANWBb 2406, Flinkeboskje, Provinciale weg oversteken bij ANWBb. 594, Flinkeboskje, Ige Galamawei naar
17
  43.8
10.24
OUDEGA Wâldwei ri Elahuizen
18.
  47.3
10.30
ELAHUIZEN Mardyk, re aanhouden Lange Hoek, Trophorne, 1 ste weg li bij ANWBb. 64904 Trophorne naar
19.
  50.7
10.33
YNDYK (wit bord)
20.
  54.3
10.41
YNDYK re aanhouden, rotonde rd naar
21.
  55.4
10.43
WOUDSEND, Rondweg aquaduct, rotonde re, Vosslaene (N928), einde weg re ANWBb. 1508 over weg N345 naar
22.
  61.9
10.50
SPANNENBURG over brug li , Spannenburgerdijk (N927) naar,
23.
  63.8
10.57
St NICOLAASGA wit bord 1e weg li ANWBb 6682 , Noed, Finkebuoren, Legemeersterweg, einde weg re ANWBb 14660, Langwarderdyk naar,
24.
  68.2
10.59
St NICOLAASGA wit bord, Langwarderdyk, einde weg li ANWBb 5290 Huisterheide, Scharren naar                             
25.
  72.3
11.02
SCHARSTERBRUG Hollandiastraat, over brug Hollandiastraat door tunnel naar
26.
  74.3
11.05
JOURE rotonde bij ANWBb. 3737 re Sewei, rotonde bij ANWBb. 11811 rd Sewei, rotonde re bij ANWBb. 11812 , Haskerveldwei 1ste weg li bij ANWBb. 3726 Wildehornstersingel, 1e weg re bij ANWBb. 3732
Lange Ekers, einde weg re bij ANWBb. 3742 de Dolten over viaduct, Hasker Utgongen, Nije Fjildwei naar
27.
  85.5
11.20
HEERENVEEN over viaduct, rotonde rd, Weinmakker, over viaduct 1e weg re ANWBb 4290, Rotondeweg, einde weg re ANWBb 13753/2 Uhlweg, Viaductweg re aanhouden bij ANWBb 13753/2 onder viaduct door Leeuwarderstraatweg naar
28.
  89.6
11.26
NIEUWEBRUG Leeuwarderstraatweg naar
29.
  90
11.27
HASKERDIJKEN Rijksstraatweg,einde ra onder viaduct bij ANWBb 60202 door, rechtdoor, Bornego naar
30.
  93.3
11.32
TERBAND (wit bord) Bornego naar
31.
  95.6
11.35
LUINJEBERD einde weg li ANWBb 16932 Aengwirderweg naar
32.
  97.1
11.37
TJALLEBERD Aengwirderweg (1 x WEGVERSMALLING),1e weg re ANWBb 16933, Pastoriesingel (2 hoge drempels), rotonde rechtdoor, over de A7, rotonde rechtdoor ANWBb 64644, Zestienroeden,1e weg li aanhouden, Zestienroeden naar 
33.
 101.4
11.42
HEERENVEEN Zestienroeden, einde weg li ANWBb 7134,Veensluis, einde weg li ANWBb 7134 Het Meer naar
34.
 101.9
11.43
DE KNIPE Meijerweg rd, Ds Veenweg naar
35.
 106.4
11.49
BONTEBOK 4-sprong ANWBb. 5170 re Hogeveenseweg naar
36.
 107.4
11.51
KATLIJK (wit bord), 1e weg re ANWBb. 1877 W.A. Nijenhuisweg naar
37.
 108
11.53
KATLIJK W.A. Nijenhuisweg einde weg li ANWBb. 9559, Kerkelaan/ Breedsingel, einde weg re ANWBb. 9551 Schoterlandseweg (N380) naar
38.
 110.4
11.56
MILDAM Schoterlandseweg (N380) naar
39.
 111.9
11.58
OUDESCHOOT (wit bord) Schoterlandseweg (N380), Annabuorren, 2 x onder viaduct door, naar
40.
 113.7
12.00
HEERENVEEN De Kuinder, Industrieweg, ANWBb 14999, re Heremaweg, ANWBb4938 li Marktweg, Tolhuisweg, Burgermeester Falkenaweg, rotonde re, Oranje Nassaulaan, 1e weg li Stadionweg 1e weg li Abe Lenstra Boulevard
41.
 118.7
12.06
FINISH (Abe Lenstra Boulevard)

 

 

Route en tijdschema Groenewegen, Brink en Vlessing Ronde voor Elite en Beloften
Ronde Zuid Friesland 2008

  1
 
13.30
HEERENVEEN  Start Sportstad, Abe Lenstra boulevard, li Atalantastraat rotonde rd, Burgermeester Kuperusplein, Koornbeursweg, 2x rotonde rd, rotonde li, Ds Kingweg, stopli. Re, Rottumerweg, rotonde rd, over brug naar (einde neutralisatie = 4 km)
2
0
 
OFFICIËLE START
3
 1
13.43
ROTTUM Binnendijk, Hoge Dijk (N924) naar
4
 1.8
13.44
SINTJOHANNESGA (wit bord) (N924) Hoge Dijk naar
5
 2.6
13.45
ROTSTERHAULE (wit bord) 1e weg re ANWBb. 844 Langedijk, Kampweg, Heerenweg naar
6
 7.2
13.50
OUWSTERHAULE Heerenweg, einde weg re ANWBb. 14369 J. Veldstraweg, 1weg li ANWBb. 14368 Haulstersingel, tunnel, einde weg li ANWBb. 7197 Hollandiastraat naar
7
 11.3
13.55
SCHARSTERBRUG Hollandiastraat over brug, Hollandiastraat, Scharren, Huisterheide naar
8
 13.3
13.57
St. NICOLAASGA wit bord, Huisterheide, re ANWBb 5290 Langwarderdyk 1e weg li ANWBb14660 Legemeersterweg, Finkebuoren, Noed einde weg re ANWBb 6682 Spannenburgerdijk naar
9
 17.8
14.03
SPANNENBURG  (wit bord) over brug li ANWBb. 89 Gaestdijk naar
10
 19.8
14.05
TJERKGAAST, Gaestdijk naar
11
 21.8
14.07
SLOTEN Spanjaardsdijk, over brug rd Runwei, J. Hornstraweg naar
12
 23.9
14.09
WIJCKEL rd Heerenhoogweg, rotonde ANWBb. 8665 rd Jac. Boomsmastraat naar
13
 26.4
14.11
SONDEL Jac. Boomsmastraat, Beuckenswijkstraat naar
14
 28.2
14.13
NIJEMIRDUM Lyklamawei, Hoittebuorren, 1e weg li ri De Hege Grezen, Sanfeartsdyk, Liemerige wei naar
15
 32.9
14.18
HEGE GERZENwit bord, Marderhoek,naar
16
 33.4
14.21
OUDEMIRDUM kruising li Jan Schotanuswei, 2e  weg li ANWBb. 9346, Huningspaed, Munserdyk naar
17
 38.4
14.28
MIRNS einde weg li ANWBb. 7727, Wieldyk  (let op 3 x veerooster i.d.weg!!!!!) naar
18
 43.1
14.32
LAAKSUM wit bord  (let op 1x veerooster i d weg !!!!!) naar,
19
 44.8
14.34
REA KLIF (MONUMENT) Zuiderweg ( let op 6 x veerooster i.d weg !!!!!) ri Stavoren, voor Stavoren re ANWBb 10516 Middelweg naar
20
 50.3
14.40
WARNS  einde weg re ANWBb 11498 Buorren, T Sou naar
21
 53.4
14.44
LAAKSUM  wit bord einde weg li ANWBb 10515 (let op 4x veerooster i d weg !!!!!) Laaksumnaar
22
 55.7
14.48
MIRNS Wieldyk, Breelenswei, Smitsleane, einde weg li ANWBb2407 Mientwei einde weg ra ANWBb2406
23
 
 
Finkeboskje, Provinciale weg oversteken ANWBb 594, Finkeboskje, Ige Galamawei naar
24
 64.9
14.56
OUDEGA Wâldwei naar Elahuizen
25
 71.4
15.06
ELAHUIZEN  Mardyk, re aanhouden Lange Hoek, Trophorne, 1 ste weg li bij ANWBb. 64904 Trophorne, n
26
 73.8
15.09
YNDYK (wit bord)
27
 78.4
15.16
YNDYK re aanhouden, rotonde rd naar
28
 81.6
15.21
WOUDSENDrondweg aquaduct, rotonde re, Vossleane (N928), einde weg re ANWBb. 1508 over weg N345 naar
29
 88.1
15.30
SPANNENBURG  over brug li , Spannenburgerdijk (N927) naar
30
 89.8.
15.31
ST NICOLAASGA  wit bord 1e weg li, ANWBb 6682, Noed, Finkeburen, Legemeersterweg, einde weg re ANWBb14660. Langwarderdyk naar,
31
 94.2
15.37
St NICOLAASGA wit bord, Langwarderdyk, einde weg li ANWBb5290 Huisterheide, Scharren naar
32
 97.5
15.41
SCHARSTERBRUG, Hollandiastraat, over brug, Hollandiastraat, door tunnel naar
33
 99.5
15.43
JOURE rotonde bij ANWBb. 3737 re, Sewei ( verzorging) rotonde bij ANWBb. 11811 rd Sewei, rotonde re bij ANWBb. 11812 Haskerveldwei , 1ste weg li bij ANWBb. 3726 Wildehornstersingel, 1e weg re bij ANWBb. 3732 Lange Ekers, einde weg re bij ANWBb. 3742 de Dolten over viaduct, Hasker Utgongen, Nije Fjildwei naar
34
 110.7
15.58
HEERENVEEN over viaduct rontonde rd, Weinmakker, over viaduct 1e weg re ANWBb 4290,Rotondeweg, einde weg re ANWBb 13753/2 Uhlweg, Viaductweg re aanhouden bij ANWBb 13753/2 onder viaduct door Leeuwarderstraatweg naar
35
 114.8
16.03
NIEUWEBRUG naar
36
 115.4              
16.04
HASKERDIJKEN Rijksstraatweg onder viaduct door bij ANWBb. 60202 rd naar
37
 117.8
16.08
TERBAND (wit bord) Bornego naar
38
 120.3
16.11
LUINJEBERD einde weg li ANWBb. 16932 Aengwirderweg naar
39
 121.5
16.13
TJALLEBERD Aengwirderweg naar (2 X WEGVERSMALLING)
40
 123.4
16.16
GERSLOOT (1 X WEGVERSMALLING) Hearrewei, einde weg li ANWBb. 2234 Lukster Heawei, Heawei n
41
 126.7
16.20
TIJNJE Heawei ANWBb. 2579 rotonde re, voorrangsweg N392, over viaduct, rotonde rd (N392),  volgende rotonde rd (N392) naar
42
 131.1
16.26
GORREDIJK rotonde rechtdoor, Badweg (N392), Nijewei (4 X WEGVERSMALLING) (N392),buiten Gorredijk 1e weg li , de Tsjoele, de Singel naar
43
 136.8
16.34
JUBBEGA 4e weg re PW Janssenweg, 2e weg re J.Alberdaweg, H de Vosweg rotonde rd ANWBb. 5137, H. de Vosweg, Tweede Compagonsweg, einde weg li (doorgaand verkeerd )
44
 143
16.46
BONTEBOK wit bord ,Tweede Compagonsweg, Eerste Compagnonsweg bij 2e brug li en over de brug re Eerste Compagonsweg (secundaire weg), naar
45
 146.1
16.47
BONTEBOK  einde weg li,  Hoogeveenseweg naar
46
 147.7
16.48
KATLIJK wit bord , 1e weg re ANWBb 1877 W.A Nijenhuisweg naar
47
 149.1
16.50
KATLIJK W.A Nijenhuisweg einde weg li ANWBb 9559, Kerkelaan/Breedsingel, einde weg , re Schoterlandseweg (N380) naar
48
 151.6
16.52
MILDAM Schoterlandseweg (N380) naar
49
153.1
16.54
OUDESCHOOT (wit bord) Schoterlandseweg (N380),  Annabuorren, 2 x onder viaduct door naar
50
154.2
16.58
HEERENVEEN De Kuinder, Industrieweg ANWBb 14999 re, Heremaweg ANWBb4938li, Marktweg, Tolhuisweg, Burgermeester Falkenaweg, rotonde re, Oranje Nassaulaan, 1e weg li Stadionweg 1e weg li Abe Lenstra Boulevard
51
160
17.05
FINISH (Abe Lenstra Boulevard)


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Flanderijn en van de Borg Ronde voor Junioren

Nummers
 
 
Ploeg
1
tm
3
1
W.V. Olympia Heerenveen
4
tm
6
2
District Noord Nederland
7
tm
9
3
District Oost Nederland
10
tm
12
4
District Noord Holland
13
tm
15
5
District Zuid Holland
16
tm
18
6
District Zuid West Nederland
19
tm
21
7
RC De Hoekse Renners
22
tm
24
8
OWC Oldenzaal
25
tm
27
8
OWC Oldenzaal
28
tm
30
9
UWTC De Volharding
31
tm
33
10
RC Jan van Arckel
34
tm
36
11
WV De Jonge Renner
37
tm
39
12
RWC Ahoy-PRC Delta Combinatie
40
tm
42
13
BRC Kennemerland
43
tm
45
13
BRC Kennemerland
46
tm
48
14
RTV De Bollenstreek
49
tm
51
15
WV Alcmaria Victrix
52
tm
54
15
WV Alcmaria Victrix
55
tm
57
16
Uden-Maaskant-MaasWaal-TB2000 Combinatie
58
tm
60
17
ARC Ulysses-De Amstel-ASC OlympiaCombinatie
61
tm
63
18
Restore Cycling
64
tm
66
18
Restore Cycling
67
tm
69
19
WV Schijndel
70
tm
72
20
WV Otto Ebbens
73
tm
75
20
WV Otto Ebbens
76
tm
78
21
WV Woonexpoo Kapenga-Friesche Leeuw Combinatie
79
tm
81
22
HWV Hardenberg
82
tm
84
23
WSV Emmen
85
tm
87
23
WSV Emmen
88
tm
90
24
Kannibaal-MAR(MeteoorAssen-Roden)Combinatie
91
tm
93
25
 
94
tm
96
26
DTS Zaandam
97
tm
99
27
NWVG Groningen
100
tm
102
27
NWVG Groningen
103
tm
105
28
RegioTeam TOP VIJF
106
tm
108
28
RegioTeam TOP VIJF
109
tm
111
29
Sinnige Bouw Wieler Team
112
tm
114
30
ARTV De Adelaar
115
tm
117
31
UWTC-HRTC-WestFrisia-De Bataaf Combinatie
118
tm
120
32
KrolStone Peddelaars
121
tm
123
32
KrolStone Peddelaars
124
tm
126
33
Het Luchtschip - Den Bosch
127
tm
129
34
AWV De Zwaluwen/CRT Raalte/CC75 Combinatie

Groenewegen, Brink en Vlessing Ronde van Zuid Friesland voor elite en belofte

Rugnummers
 
Ploeg
1
tm
6
1
W.V. Olympia Heerenveen
7
tm
12
2
DWVG-Wilton Cyclingteam (UW&TC de Volharding)
13
tm
18
3
JVR De Batauwers
19
tm
24
4
Metec LSE Cycling Team
25
tm
30
5
Swabo Cyclingteam
31
tm
36
6
De Peddelaars / KrolStonE
37
tm
42
7
West Frisia
43
tm
48
8
Otto Ebbens
49
tm
54
9
W.V. Drachten
55
tm
60
10
L.W.V. De Friesche Leeuw
61
tm
66
11
Gaul
67
tm
72
12
W.V. De Stormvogels Veendam
73
tm
78
13
WVC Meteoor-Assen-Roden
79
tm
84
14
Team Decathlon Amsterdam (Ulysses/Amstel/Olympia) 
85
tm
90
15
Alcmaria Victrix
91
tm
96
16
Asito Cycling Team
97
tm
102
17
OWC Oldenzaal
103
tm
108
18
PRC Delta
109
tm
114
19
Rietveld Wielerteam
115
tm
120
20
Team Robinson Techiek - Lorini
121
tm
126
21
Cycling Team Jo Piels
127
tm
132
22
Cycling Team Van Vliet-EBH Elshof
133
tm
138
23
N.W.V.G. - Hepro
139
tm
144
24
Team P3 Transfer Batavus
145
tm
150
25
B&E Koopmans Cycling Team
151
tm
156
26
BRC Kennemerland/ WVNoord-Holland
157
tm
162
27
Van Hemert Groep - De Jonge Renner
163
tm
168
28
Ruiter Dakkapellen
169
tm
174
29
Cyntec Ubbink
175
tm


Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Groenewegen Brink en Vlessing Ronde voor Elite en Belofte
Ronde van Zuid Friesland

 
Foto Martin de Jong / Joure

 

 
Deelnemer
 
Tijd
1.
Aart Vierhouten
PR Transfer Batavus
3.36.43
2.
Marco Bos
CT Jo Piels
z.t.
3.
Dennis Smit
Syntec Ubink
z.t.
4.
Ger Soepenberg
PR Transfer Batavus
z.t.
5.
Sierk-Jan de Haan
van Hemert/Jonge Renner
z.t.
6.
Bart v. Haaren
Syntec Ubink
z.t.
7.
Arne Hassink
CT Jo Piels
0.11
8.
Germ v.d. Burg
Ruiter Dakkapellen
z.t.
9.
Wouter Mol
PR Transfer Batavus
0.15
10.
Adriaan Helmantel
CT Jo Piels
z.t.
11.
Wim Stroetinga
Syntec Ubink
z.t.
12.
Jorrit Walgien
van Hemert/Jonge Renner
z.t.
13.
Jos Harms
Syntec Ubink
z.t.
14.
Jorne Videler
Rietveld Wielerteam
z.t.
15.
Rene Hooghiemster
Asito Cycling Team
z.t.
16.
Sebastiaan Kamphuis
Asito Cycling Team
z.t.
17.
Niels de Blaauw
Team Robinson Techniek
z.t.
18.
Hidde van Nuil
B&E Cycling Team
z.t.
19.
Joost Spring in’t Veld
Ruiter Dakkapellen
z.t.
20.
Sierd Steiginga
Ruiter Dakkapellen
z.t.
21.
Johan Berk
Swabo
z.t.
22.
Emmanuel v.Ruitenbeek
Van Vliet EBH Elshof
z.t.
23.
Rudy Vriend
Ruiter Dakkapellen
z.t.
24.
Sven Kramer
WV Olympia
z.t.
25.
Maint Berkenbosch
CT Jo Piels
z.t.
26.
Wim Botman
PR Transfer Batavus
z.t.
27.
Marc Reef
Asito Cycling Team
z.t.
28.
Jarno Gmelich Meijling
Van Vliet EBH Elshof
z.t.
29.
Folkert de Haan
Gaul
z.t.
30.
Maarten Lenferink
CT Jo Piels
z.t.
31.
Geert Jan Jonkman
Syntec Ubink
0.37

Gemiddelde snelheid van de winnaar 44.296 per uur

Verslag Aart Vierhouten - www.aartvierhouten.nl

Flanderijn en van de Borg Ronde voor Junioren
Ronde van Zuid Friesland

1
Bas Krauwel
Restore Cycling
3.05.54
2
Henk Wildeman
AWV De Zwaluwen/CRT Raalte/CC75 Comb.
0.12
3
Marc Goos
WV De Jonge Renner
0.22
4
Peter Koning
Sinninger Bouw Wieler Team
z.t.
5
Ralph Gelens
District Zuid Holland
0.28
6
Peter Jan Poling
SG Automatisering WSV Emmen
0.39
7
Nick Stopler
WV Het Stadion - WTC Woerden
z.t.
8
Coen Otterspeer
DWVG-Wilton Volharding
z.t.
9
Melvin Boskamp
NWVG Groningen
z.t.
10
Henke Heldens
WV Schijndel
z.t.
11
Wouter Mesker
District Noord Holland
z.t.
12
Bram de Kort
District Noord Holland
z.t.
13
Jurjen de Vries
WRV De Peddelaars/KrolStonE
z.t.
14
Gijs Strating
WRV De Peddelaars/KrolStonE
z.t.
15
Ingo Roelofsen
WRV De Peddelaars/KrolStonE
z.t.
16
Rick Vogelpoel
ARTV De Adelaar
z.t.
17
Brian Brusselman
UWTC-HRTC-WestFrisia-De Bataaf Comb.
z.t.
18
Chipe van der Schoot
WV Schijndel
z.t.
19
Sjoerd Kouwenhoven
District Zuid Holland
z.t.
20
Maikel Hogervorst
Restore Cycling
z.t.
21
Erwin v.d. Velde
WV Otto Ebbens
z.t.
22
Henk Bos
WV Otto Ebbens
z.t.
23
Jaap de Vries
WV Otto Ebbens
0.46
24
Jasper Hamelink
AWV De Zwaluwen/CRT Raalte/CC75 Comb.
2.04