Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Wedstrijden

2008-05-06 - Via Data Ronde voor dames A + B / Elite Belofte


Terug naar overzicht

Inleiding

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Via Data Ronde van Heerenveen
Dinsdag 6 mei 2008

Start dames elite en dames B: 17.00 uur, schema H
Start elite en belofte: 19.00 uur, schema F

Uiterste inschrijfdatum: 30 april 2008

Permanance: Abe Lenstra Restaurant, Abe Lemstra Boulevard 19, Heerenveen
Was- en kleedgelegenheid: Sporthal, Abe Lenstra Boulevard 23

Start / finish: Abe Lenstra Boulevard

Deelnemende wedstrijden DEV Klassemant

1
24-mrt
Ronde van
De Wijk
2
30-apr
Ronde van
Beilen
3
1-mei
Ronde van
Sleen
4
6-mei
Ronde van
Heerenveen
5
13-mei
Ronde van
Leeuwarden
6
18-mei
Ronde van
Emmen
7
23-mei
Ronde van
Uithuizen 
8
27-mei
Ronde van
Joure
9
31-mei
Ronde van 
Haren
10
4-jun
Ronde van
Beetsterzwaag
11
7-jun
Ronde van
Drachtstercompagnie
12
11-jun
Ronde van
Annen
13
15-jun
Ronde van
Muntendam
14
17-jun
Ronde van
Bedum
15
18-jun
Ronde van
Harkstede
16
21-jun
Ronde van
Ureterp
17
22-jun
Ronde van
Angelslo
18
23-jun
Ronde van
Nijeveen
19
25-jun
Ronde van
Zuidlaren
20
27-jun
Ronde van
Veendam
21
28-jun
Ronde van
Jistrum
22
6-jul
Ronde van
Schoonoord
23
10-jul
Ronde van
Hoogeveen
24
16-jul
Ronde van
Appelscha
25
19-jul
Ronde van
Borger
26
31-jul
Ronde van
Vlagtwedde
27
2-aug
Ronde van
Dalen
28
3-aug
Ronde van
Usquert
29
5-aug
Ronde van
Surhuisterveen
30
9-aug
Ronde van
Burdaard
31
12-aug
Ronde van
Gouden Pijl
32
15-aug
Ronde van
Ternaard
33
16-aug
Ronde van
Zwaagwesteinde
34
21-aug
Ronde van
Bolsward
35
31-aug
Ronde van
Eelde

 

Juryopstelling Via Data Ronde te Heerenveen

 Voorzitter/wedstrijd –J. van der Galien
Wedstrijdcommissaris –W. Zwart
Aankomstrechter –P. Aardema
Secretaris –N. van der Velde
Commissaris 1 - A. Brander
Commissaris 2 –E. van der Wal
Microfinist –Cor Rijpma
Videofinish –D. Kalsbeek
Stage - dhr.Bartol

 

 


Route

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

 

 

 


Renners

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Via Data Ronde te Heerenveen
Dames A en B

 
rugnNr
naam
woonplaats
130
Sissy van Alebeek
AMSTERDAM
131
Liesbeth Bakker
WIERINGERWERF
132
Yvonne Baltus
WIERINGERWAARD
133
Daniëlle Bekkering
DEN HAM GN
134
Eyelien Bekkering
DEN HAM GN
135
Judith Bloem
KWINTSHEUL
136
Joan Boskamp
GRONINGEN
137
Jorina Braamhaar
RIJSSEN
138
Erika Broekema
WILDERVANK
139
Kim van Dijk
WARMENHUIZEN
140
Sanne van Dijk
GLIMMEN
141
Larissa Drysdale
HEERENVEEN
142
Tamara  Eenkhoorn
ALMELO
143
Margriet Engelsma
NOORDWIJK GN
144
Janneke Ensing
GIETEN
145
Nelleke Ensing
GIETEN
146
Jessica Glasbergen
DEN HELDER
147
Josephine Groenveld
NIJLAND
148
Lotte de Haan
OUDEGA GEM SM.
149
Alike Haanstra
WASKEMEER
150
Anne Heijkoop
AMMERSTOL
151
Annika Heijnen
ERMELO
152
Sandra Hoekzema
SNEEK
153
Sofie van Horik
OOSTERWIJK
154
Judith Jelsma
AMSTELVEEN
155
Marielle Jissink
HEERENVEEN
156
Helma de Jong
GRONINGEN
157
Janieke Kalsbeek
HURDEGARYP
158
Janneke Kanis
ZWOLLE
159
Roxane Knetemann
KROMMENIE
160
Vera Koedooder
BOVENKARSPEL
161
Merel Koenen
DEN HELDER
162
 
 
163
Ingeborg Kreuze
ASSEN
164
 
 
165
Elke Lenferink
TUBBERGEN
166
Helga Luning
GRONINGEN
167
Krista Meesterburrie
ALPHEN AAN DEN RIJN
168
 
 
169
Marieke van Nek
LELYSTAD
170
Marissa Otten
ENTER
171
Berdienke Paus
HAAKSBERGEN
172
Laura Ringersma
LEEUWARDEN
173
Moniek Rotmensen
STEENBERGEN NB
174
Hilde van Slochteren
GRONINGEN
175
Adriene Snijder
KOLLUM
176
Ruth Springer
HEERHUGOWAARD
177
Hanneke Tenniglo
ALBERGEN
178
Moniek Tenniglo
ALBERGEN
179
 
 
180
Mischa Top
GRONINGEN
181
Joran Tromp
COEVORDEN
182
Nadja Tukker
DRONTEN
183
Judith Visser
GRONINGEN
184
Hannah Welter
LOOSDRECHT
185
Anne de Wildt
HEILOO
 

Via Data Ronde te Heerenveen
Elite en Belofte

naam
woonplaats
1
Aalzen Alma
AUGUSTINUSGA
2
Björn Beenes
ONDERDENDAM
3
Pim van den Berg
EMMEN
4
 
 
5
Odwin Bink
AMSTERDAM
6
Niels de Blaauw
GIETEN
7
 
 
8
Warner de Boer
HARDERWIJK
9
Jildert Boersma
EASTERWIERRUM
10
Jan Bos
NIEUWEHORNE
11
Mark Bosloper
ASSEN
12
Riemer Bosma
HAULERWIJK
13
Gijs Bruntink
GRONINGEN
14
Michiel Bults
EMMEN
15
Germ van der Burg
NIJLAND
16
Rudy Coers
GROOTEBROEK
17
Simon Dalmolen
DE WILP
18
Arthur van Dam
GENEMUIDEN
19
Gerard van Dijk
RODEN
20
Frans Drent
LEEK
21
Aloys van Duuren
HOOGEVEEN
22
 
 
23
Tom Emmelkamp
BEDUM
24
Jan Essers
WOLVEGA
25
Ytzen Faber
EASTERWIERRUM
26
Hendrik Falkena
NIJLAND
27
Geert Fekken
HEERENVEEN
28
Bas de Haan
MEEDHUIZEN
29
Folkert de Haan
GRONINGEN
30
Sierk-Jan de Haan
DOKKUM
31
Alle Haanstra
WASKEMEER
32
Jelmer Hoekstra
BEETSTERZWAAG
33
Niek Hooghiemster
OENTSJERK
34
René Hooghiemster
OENTSJERK
35
Menno Horst
EMMEN
36
Aarnout Huijssoon
ELBURG
37
Vincent Huiting
BEETSTERZWAAG
38
Jenning Huizenga
FRANEKER
39
Barry Hulzebos
MEPPEL
40
Ludger de Jong
BUITENPOST
41
Geertjan Jonkman
ANDIJK
42
Emiel Klein
EXLOO
43
Raymond Koch
ZWOLLE
44
Richard Kooijman
WINKEL
45
Bert Krans
DE WILP GN
46
Jan-Albert Krans
DE WILP GN
47
Jeroen Kregel
HOOGEZAND
48
Michiel Kuiper
DEN HAM OV
49
Robert Kuiper
DEN HAM
50
Cor van Leeuwen
BORGER
51
Adrie Lindeman
ASSEN
52
Bert-Jan Lindeman
ASSEN
53
Bert Lip
HARDENBERG
54
Nathan Lootsma
LEEUWARDEN
55
Johan Moek
ASSEN
56
Rob Mud
ZWOLLE
57
 
 
58
Hidde van Nuil
APPELSCHA
59
Jinne Osinga
GRONINGEN
60
Fokke Postma
DRACHTSTERCOMPAGNIE
61
Pieter Postma
TJERKGAAST
62
Theo Postma
ZWAGERBOSCH
63
Bart Rijpma
OLDEHOLTPADE
64
Tjeerd van der Schaaf
DRACHTEN
65
Richard Scheper
RUINERWOLD
66
Albert Schurer
BAKKEVEEN
67
Bram Slager
GRONINGEN
68
Erik Slijver
BRANTGUM
69
Pieter Smit
HEERENVEEN
70
Herman Spijkerman
ZUIDHORN
71
Kor Steenbergen
ZWOLLE
72
Herman Steensma
OPENDE
73
Sierd Steiginga
EXMORRA
74
Arjan Stroetinga
OLDEBERKOOP
75
Mathijs Timmer
EMMEN
76
Ron Timmermans
ASSEN
77
Sent Tissingh
GRONINGEN
78
Johan van der Veen
OEGSTGEEST
79
 
 
80
Jeffrie van der Velde
KROPSWOLDE
81
Jochem Verschoor
TERWISPEL
82
Martijn Verschoor
BOVENSMILDE
83
Sjoerd Visser
DAMWOUDE
84
Elzo Vos
DE WILP GN
85
Frank Vreugdenhil
ELDERSLOO
86
Johan Vreugdenhil
ELDERSLOO
87
Rudy Vriend
SCHAGEN
88
 
 
89
Douwe de Vries
HEERENVEEN
90
Evert de Vries
BUITENPOST
91
Harm de Vries
BUITENPOST
92
Andries Weening
HARKEMA
93
Pieter-Paul de Weerd
'T HARDE
94
Bram Wegter
GRONINGEN
95
Teake-Piet van der Werf
DEARSUM
96
Jan-Hendrik Westra
URETERP
97
Edwin Wielink
TWELLO
98
Geurt Witterholt
HAREN GN
99
Thomas Wobma
BOLSWARD
100
Wouter van Zanten
APELDOORN
101
Bart van Zeilen
GRONINGEN
102
Jin Long
China
103
Cheng Ji
China
 
 
 
104
Dennis Steverink
Assen
105
Frank Woltman
Assen
106
Jelle Bisschop
Pesse
107
Paul de Rooij
Deventer
108
Rutmer Faber
Easterwierrum
109
Wim Spijkerboer
Elspeet
110
Stefan van Limburg
 

 DEV Klassement na drie wedstrijden

 

1
 

Ruud Fransen
 

Nw.Weerdinge
 

106
 

pnt.
 

2
 

Germ v.d. Burg
 

Nijland
 

79
 

pnt.
 

3
 

Dennis Klemme
 

Bielefeld (D)
 

76
 

pnt.
 

4
 

Jesse Haan
 

Heerde
 

74
 

pnt.
 

5
 

Theo Potma
 

Zwagerbosch
 

73
 

pnt.
 

6
 

Kor Steenbergen
 

Zwolle
 

63
 

pnt.
 

7
 

Lars Horring
 

Exloo
 

57
 

pnt.
 

8
 

Bert J. Lindeman
 

Assen
 

52
 

pnt.
 

9
 

 Berry Nagelhout
 

Doornspijk
 

50
 

pnt.
 

10
 

Cor van Leeuwen
 

Borger
 

49
 

pnt.
 

11
 

Marco Bos
 

Roden
 

43
 

pnt.
 

12
 

Roderik  Groenewold
 

Raalte
 

43
 

pnt.
 

13
 

Bert Lip
 

Hardenberg
 

40
 

pnt.
 

14
 

Robert Bovenhuis
 

Staphorst
 

39
 

pnt.
 

15
 

Roy Eefting
 

Grollo
 

38
 

pnt.
 

16
 

Sier Steiginga
 

Exmora
 

38
 

pnt.
 

17
 

Wouter van Zanten
 

Apeldoorn   
 

36
 

pnt.
 

18
 

Niek Hooghiemstra
 

Oentsjerk
 

34
 

pnt.
 

19
 

Herman Spijkerman
 

Zuidhorn
 

34
 

pnt.
 

20
 

Marcel Alma
 

Harskamp
 

32
 

pnt.
 

21
 

Björn Beenes              
 

Onderdendam
 

30
 

pnt.
 

22
 

Fokke Postma
 

Drachtercomp.
 

29
 

pnt.
 

23
 

Johan Procee
 

Groningen
 

29
 

pnt.
 

24
 

Harm de Vries
 

Buitenpost
 

28
 

pnt.
 

25
 

 Ji Ching
 

China           
 

28
 

pnt.
 

26
 

Raymond Kreder
 

Zevenhuizen
 

28
 

pnt.
 


 

 

 

 


 


Uitslagen

Inleiding   -   Route   -   Renners   -   Uitslagen

Uitslagen elite/belofte


foto: Martin de Jong

 
rugnNr
naam
woonplaats
1
38
Jenning Huizenga
FRANEKER
2
115
Peter Mohlman
 
3
34
René Hooghiemster
OENTSJERK
4
15
Germ van der Burg
NIJLAND
5
100
Wouter van Zanten
APELDOORN
6
60
Fokke Postma
DRACHTSTERCOMPAGNIE
7
73
Sierd Steiginga
EXMORRA
8
53
Bert Lip
HARDENBERG
9
29
Folkert de Haan
GRONINGEN
10
74
Arjan Stroetinga
OLDEBERKOOP
11
28
Bas de Haan
MEEDHUIZEN
12
45
Bert Krans
DE WILP GN
13
10
Jan Bos
NIEUWEHORNE
14
58
Hidde van Nuil
APPELSCHA
15
21
Aloys van Duuren
HOOGEVEEN
16
35
Menno Horst
EMMEN
17
97
Edwin Wielink
TWELLO
18
70
Herman Spijkerman
ZUIDHORN
19
85
Frank Vreugdenhil
ELDERSLOO
20
71
Kor Steenbergen
ZWOLLE
21
86
Johan Vreugdenhil
ELDERSLOO
22
102
 Long Lin
China
23
92
Andries Weening
HARKEMA
24
6
Niels de Blaauw
GIETEN
25
14
Michiel Bults
EMMEN
26
42
Emiel Klein
EXLOO
27
123
Rienk Nauta
 
28
81
Jochem Verschoor
TERWISPEL
29
18
Arthur van Dam
GENEMUIDEN
30
116
Umberto Atzori
Zorgvliet

 Uitslagen Dames A en B

 
rugnNr
naam
woonplaats
1
192
Natalie van Gogh
Nieuw Vennep
2
160
Vera Koedooder
BOVENKARSPEL
3
147
Josephine Groenveld
NIJLAND
4
130
Sissy van Alebeek
AMSTERDAM
5
188
Marit Huisman
Lutjebroek
6
133
Daniëlle Bekkering
DEN HAM GN
7
132
Yvonne Baltus
WIERINGERWAARD
8
185
Elisabeth Braam
 
9
183
Judith Visser
GRONINGEN
10
173
Moniek Rotmensen
STEENBERGEN NB
11
131
Liesbeth Bakker
WIERINGERWERF
12
139
Kim van Dijk
WARMENHUIZEN
13
163
Ingeborg Kreuze
ASSEN
14
190
Jacobien Kanis
Zwolle
15
186
Nina Kessler
Velserbroek
16
174
Hilde van Slochteren
GRONINGEN
17
152
Sandra Hoekzema
SNEEK
18
136
Joan Boskamp
GRONINGEN
19
167
Krista Meesterburrie
ALPHEN AAN DEN RIJN
20
158
Janneke Kanis
ZWOLLE