Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Uitslagen Noord Nederland

2016-06-18  
Omloop van de Kompenije
2016-06-18  
N.K. weg (15 - 18 jaar) - Oude Tonge
2016-06-18  
Wielerweekend Buchten - dag 2
2016-06-18  
Ronde van Elden (Arnhem Zuid)
2016-06-18  
4e Rabo jeugdronde van Stadskanaal
2016-06-02  
43e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen
2016-06-01  
D.K. Tijdrijden - Nieuwehorne - Mildam
2016-06-01  
Parel van de Veluwe, Powered by Trek - Harderwijk
2016-05-31  
Ronde van Harkema
2016-05-29  
Wielerronde van 't Ginneken
2016-05-29  
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo
2016-05-29  
Omloop van Wervershoof
2016-05-21  
ZHE Tour - Spijkenisse + Afwachtingswedstrijd
2016-05-21  
3e Leeuw van Leeuwarderadeel
2016-05-21  
Ronde van De Wijk
2016-05-21  
Wielerweekend Omloop der Kempen
2016-05-21  
46e Maartensdijkse Acht - Maartensdijk
2016-05-21  
Ronde van Villapark - Nijverdal
2016-05-21  
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond
2016-05-21  
Jeugdronde van Brakel
2016-05-21  
Jeugd wedstrijd Hans Buijsman Toernooi - Rotterdam
2016-05-21  
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden - Koudekerke
2016-05-18  
District Kampioenschappen Tijdrijden Zuid Oost - Zuid W
2016-05-18  
Criterium Milheeze Hoeve
2016-05-17  
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie
2016-05-16  
District Kampioenschappen Noord - Annen
2016-05-16  
District Kampioenschappen Oost - Ootmarsum
2016-05-16  
District Kampioenschappen Midden - Amersfoort
2016-05-15  
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT
2016-05-15  
Haagse Wielerdag
2016-05-15  
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK
2016-05-15  
Ronde van Moerdijk
2016-05-15  
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk
2016-05-15  
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd N
2016-05-15  
Klimtijdrit Utrecht P+R de Uithof
2016-05-14  
64e Ronde van Overijssel - Rijssen
2016-05-14  
53e Flevotour - Kampen
2016-05-14  
21e Draai rond de Kraai - Rijsoord
2016-05-14  
17e Raboronde van Bolsward
2016-05-14  
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen
2016-05-14  
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en District
2016-05-11  
D.K. Tijdrijden Noord Holland + R.K. Tijdrijden vrouwen
2016-05-11  
Vlierden
2016-05-08  
Hel van Neterse
2016-05-08  
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelkla
2016-05-08  
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs M
2016-05-08  
30e Rabo Meertour (4e en 5e etappe Wieringermeer)
2016-05-07  
Rabo Meertour (3e etappe Middenmeer)
2016-05-07  
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg
2016-05-07  
Ton Dolmans Trofee - Stein (clubwedstrijd 160 km)
2016-05-07  
41e Ronde van Yerseke
2016-05-07  
Ronde van Hardenberg
2016-05-06  
Rabo Meertour (2e etappe Middenmeer - Middenmeer)
2016-05-05  
Rabo Meertour (proloog)
2016-05-05  
Rabo Meertour (1e etappe Slootdorp - Slootdorp)
2016-05-05  
54e Ronde van Lekkerkerk
2016-05-05  
Output Jeugdronde Schijndel
2016-05-05  
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zu
2016-05-04  
Asten Heusden
2016-05-03  
Criterum De Domp Sneek (WV Snits)
2016-05-01  
20e Brand Bier Drielandenomloop - Bocholz
2016-05-01  
3e Grote Prijs Toyota Mengelers - Bochholz
2016-05-01  
68ste wielerronde van Standdaarbuiten
2016-05-01  
Wielerronde van 't Zand
2016-05-01  
1e Omloop Liessel - Liessel
2016-05-01  
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen)
2016-05-01  
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Mic
2016-04-30  
ZODC Zuidenveldtour - Dalen / Nieuw Amsterdam
2016-04-27  
Grote Ronde van 's Gravendeel
2016-04-27  
53e Oranjeronde van Enkhuizen
2016-04-27  
Koningsronde van Beilen
2016-04-27  
62e Oranjeronde van Amsterdam
2016-04-27  
Oranjeronde Breda
2016-04-27  
Koningsronde van Almelo
2016-04-24  
I.C.W. Zomercompetitie Blauwhuis
2016-04-23  
Arno Wallaard Memorial - Meerkerk
2016-04-23  
Omloop van Hierden
2016-04-23  
Omloop van het Munnikenland - Brakel
2016-04-23  
Jeugdronde van Oldenzaal
2016-04-23  
Jeugdronde van de Bult - Leiden
2016-04-23  
6e Wim Hendriks Trofee (Jeugdwedstrijd) - Koewacht
2016-04-23  
Rabo Landelijk Jeugdtoernooi (M.T.B.) Havelte
2016-04-20  
Grote Prijs Koppert Biological Systems - Rotterdam
2016-04-17  
Jeugdronde van Apeldoorn
2016-04-17  
70ste Profronde van Noord-Holland
2016-04-17  
Ronde van Gelderland - Apeldoorn
2016-04-17  
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT
2016-04-17  
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi - Den Helder
2016-04-17  
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd)
2016-04-17  
Ronde van Gastel
2016-04-17  
Zwiep Trek MTB Cup - Oldenzaal
2016-04-16  
ZLM Roompottour - 2e etappe (Goes - Goes)
2016-04-16  
12e Salverda Omloop van de IJsseldelta (1.2)
2016-04-16  
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein
2016-04-16  
Zwiep Trek MTB Cup - Odenzaal (landelijk M.T.B. Jeugd)
2016-04-15  
ZLM Roompottour - proloog (ploegentijdrit)
2016-04-15  
ZLM Roompottour - 2e etappe (Kamperland - Zierikzee)
2016-04-13  
De Mortel
2016-04-10  
32e Omloop van de Glazen Stad
2016-04-10  
Energiewacht Tour - Stage 5: Borkum
2016-04-10  
I.C.W. Zomercompetitie Assen
2016-04-10  
Jeugdronde Dommelen
2016-04-10  
27e Sint Jozef Klassieker - Someren Heide
2016-04-10  
4e Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas)
2016-04-10  
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd)
2016-04-10  
M.T.B. Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2)
2016-04-09  
Energiewacht Tour - Stage 4b: Leek Leek
2016-04-09  
Energiewacht Tour - Stage 4a: Zuidhorn Zuidhorn
2016-04-09  
47ste Omloop van de Braakman - Philippine
2016-04-09  
Eurobottle Zuiderzeeronde - Dronten
2016-04-09  
M.T.B. Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 1)
2016-04-08  
Energiewacht Tour - Stage 3: Musselkanaal Stadkanaal
2016-04-08  
O.F.K. Goenga (WV Snits)
2016-04-07  
Energiewacht Tour - Stage 2: Winsum Winsum
2016-04-06  
Energiewacht Tour - Stage 1: Groningen Groningen
2016-04-03  
29ste Grote Omloop van de VeenkoloniŽn / EERENS - Veend
2016-04-03  
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee
2016-04-03  
Rabobank Kampioenschap van Hoorn
2016-04-03  
66e Ronde van Huijbergen
2016-04-03  
Wielercriterium Steenbergen
2016-04-03  
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof
2016-04-03  
Jeugdronde van Doetichem
2016-04-02  
Rabo Omloop NoordWest Overijssel - Genemuiden
2016-04-02  
Volta Limburg Classic - Eijsden
2016-04-02  
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen
2016-04-02  
13e Jeugdronde van Gouda
2016-03-28  
Ronde van Ureterp
2016-03-28  
Altena Biesbosch Ronde - Werkendam
2016-03-28  
50e Grote Ronde van Gerwen
2016-03-28  
MPL Stappenbelt Trophy - Apeldoorn
2016-03-28  
60e Ronde van Werkendam
2016-03-28  
Ronde van Waddinxveen
2016-03-28  
D'n Bergse Wielerronde - Berghem
2016-03-28  
Guldemond Ronde - Den Helder
2016-03-28  
Eierrace 2016 - Emmen
2016-03-27  
Eat Natural MTB Strandrace Scheveningen
2016-03-26  
Wielerronde van Bruinisse
2016-03-26  
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede - Burg-Haa
2016-03-20  
Jeugdronde Nieuwkuijck
2016-03-20  
Ronde van Woensdrecht
2016-03-20  
v.d. Akker Aqua Service Tour - Heeswijk - Dinther
2016-03-20  
Grote prijs Kivada wielersport Specialized - Berlicum
2016-03-20  
43e Ronde van het LKage Land - Wijdewormer
2016-03-20  
Omloop van de Houtse Linies - Den Hout
2016-03-20  
35e Rabo Koepel Race - Lierop
2016-03-20  
I.C.W. Zomercompetitie Middelstum
2016-03-19  
Ronde van Groningen
2016-03-19  
68e Ronde Oud - Vossemeer
2016-03-19  
Landelijke jeudronde De Bataaf - Zwanenburg
2016-03-19  
L.J.C. Berlicum
2016-03-13  
Drentse Acht van Westerveld - Dwingeloo
2016-03-13  
Dorpenomloop Rucphen
2016-03-13  
Rabobank jeugdwedstrijd - Sint Willebrord
2016-03-12  
Ronde van Drenthe
2016-03-12  
15e Omloop van Strijen
2016-03-12  
63e Ronde van Zuid Holland - Den Haag
2016-03-12  
MTB jeugd - Oldebroek
2016-03-06  
56e Craft Ster van Zwolle
2016-02-27  
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen
2016-02-13  
Voorjaarscompetitie 't Loo (trainingswedstrijd)
2016-02-07  
Trainingsritten Annen
2016-02-07  
MTB Wintercross Cup 2015-2016 - Beilen
2016-02-06  
Voorjaarscompetitie 't Loo (trainingswedstrijd)
2016-01-31  
MTB Wintercross Cup 2015 / 2016 - Appelscha
2016-01-30  
Trainingswedstrijd 't Loo
2016-01-24  
UCI Worldcup Hoogerheide
2016-01-23  
N.K. Jeugd veldrijden - Schijndel
2016-01-23  
5e Internationale cyclocross - Rucphen.
2016-01-17  
Sportlandgoed Cyclocross - Zwartemeer
2016-01-16  
I.C.W. Noord Wintercompetitie finale - Assen
2016-01-16  
Jos van der Vleuten Cross - Helmond
2016-01-10  
N.K. Veldrijden - Hellendoorn
2016-01-09  
N.K. Veldrijden - Hellendoorn
2016-01-09  
Warande jeugdveldrit - Oosterhout
2016-01-03  
Rabobank Grand Prix Groenendaal - Sint Michielgestel
2016-01-02  
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen
2016-01-02  
Rabobank Grand Prix Groenendaal - Sint Michielgestel
Terug naar overzicht 2018

Archief

Overzicht van 2017
Overzicht van 2016
Overzicht van 2015
Overzicht van 2014
Overzicht van 2013
Overzicht van 2012
Overzicht van 2011
Overzicht van 2010