Home Contact





Nika Lanka
Dijkstra Drang en Bouwhekkenverhuur Leeuwarden
Rabobank
SkarWeb Internet Scharsterbrug
Fledderus Belettering Oosterwolde
Autobedrijf Van der Veen

Uitslagen Noord Nederland

2013-12-29  
Veldrijden Vorden
2013-12-28  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Zevenhuizen
2013-12-28  
Veldrijden Oudenwater
2013-12-15  
Veldrijden Moersgestel
2013-12-14  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Assen
2013-12-14  
Veldrijden Moergestel (jeugd)
2013-12-14  
Veldrit Huijbergen
2013-12-08  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Emmen
2013-12-07  
34e Nationale Veldrit van Amersfoort
2013-12-07  
Jeugdveldrit van de Bult van Leiden
2013-12-07  
GOW Oldebroek
2013-12-01  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Trimunt Marum
2013-12-01  
Veldrijden Lieshout (jeugd)
2013-11-30  
Veldrijden Hilversum
2013-11-24  
Super Prestige Cyclecross - Gieten
2013-11-24  
Veldrit Eerde
2013-11-23  
Veldrit Eerde (jeugd)
2013-11-17  
Veldrit Lieshout
2013-11-17  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Norg
2013-11-16  
D'N Bergse Wielerronde Berghem
2013-11-10  
Veldrijden Veldhoven
2013-11-10  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Veendam
2013-11-09  
Veldrijden Schaik
2013-11-09  
Veldrijden Apeldoorn
2013-11-09  
Veldrijden jeugd - Eiland van Maurik
2013-11-09  
G.O.W. Eibergen
2013-11-03  
Veldrijden Almelo
2013-11-02  
Regio Kampioenschappen Veldrijden Noord / Oost
2013-11-02  
Regio Kampioenschappen Veldrijden midden - Woerden
2013-11-02  
Regio Kampioenschappen Veldrijden Zuid - Munstergeleen
2013-10-27  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Coevorden
2013-10-26  
Veldrit Harderwijk
2013-10-26  
Veldrit Het Hulsbeek - Oldenzaal (GOW)
2013-10-20  
Jeugdveldrit Hoogeveen
2013-10-19  
ICW Wintercompetitie 2013 / 2014 Sumar
2013-10-19  
Veldrit van Albrandswaard
2013-10-18  
E.K. Baanwielrennen Apeldoorn
2013-10-13  
Veldrit Nijverdal
2013-10-05  
Assendelft
2013-10-05  
Veldrit Montfoort
2013-09-29  
Veldrijden Dordrecht
2013-09-29  
Jeugdwedstrijd Bochholz
2013-09-28  
N.C.K. 2013 - Zoutkamp
2013-09-28  
Ronde van Noord - Rotterdam
2013-09-28  
Ottoland
2013-09-28  
Jeugdwedstrijd Amersfoort
2013-09-22  
Jeugdronde van Molenberg - Heerlen
2013-09-22  
Lisse
2013-09-22  
Oosterhout
2013-09-21  
15e Rabo Groeistadklassieker - Amersfoort
2013-09-21  
Ameide
2013-09-21  
Jeugdwedstrijd Zwanenburg
2013-09-21  
Jeugdwedstrijd Arkel
2013-09-20  
Kampioenschap van Vlaanderen
2013-09-15  
Finale weekend 3e etappe Omloop van Schokland
2013-09-15  
Baronie Breda Classic
2013-09-14  
Jeugdwedstrijd Hasselt
2013-09-14  
Uden
2013-09-14  
Sint Pancras
2013-09-14  
Voorhout
2013-09-14  
Krimpen a.d. IJssel
2013-09-14  
Jeugdwedstrijd Honselerdijk
2013-09-13  
Giessen
2013-09-12  
Roosendaal
2013-09-08  
Boels Ladies Tour - Bunde / Berg enTerblijt
2013-09-08  
Koppeltijdrit Stavoren (WV Snits)
2013-09-08  
Kernen Omloop Echt - Susteren
2013-09-08  
Jeugdwedstrijd Veendam
2013-09-08  
Benelux kampioenschappen mountainbike - Zoetermeer
2013-09-08  
Hoorn
2013-09-08  
Uithoorn
2013-09-08  
Gouda
2013-09-08  
Hank
2013-09-07  
18e Omloop van de VeenkoloniŽn te Veendam
2013-09-07  
11e Omloop van Trynwalden - Oentsjerk
2013-09-07  
Boels Ladies Tour - Zaltbommel Veen
2013-09-07  
Jeugdronde Numansdorp
2013-09-07  
Jeugdronde Almelo
2013-09-07  
Beneluxkampioenschappen mountainbike - Zoetermeer
2013-09-06  
Boels Ladies Tour - Papendrecht Papendrecht
2013-09-06  
International Belgian Open - Gent
2013-09-05  
Boels Ladies Tour - Leerdam Leerdam
2013-09-04  
Boels Ladies Tour - Ploegentijdrit Coevorden
2013-09-04  
Noordwijkerhout
2013-09-03  
Boels Ladies Tour - Roden Roden
2013-09-02  
Born
2013-09-01  
57e Raboronde van Midden Nederland (UCI 1.2)
2013-09-01  
Abbenbroek
2013-09-01  
Heemskerk
2013-09-01  
Hilversum
2013-09-01  
Gouda
2013-09-01  
Heusdenhout Breda
2013-09-01  
Julianedorp
2013-08-31  
Ronde van Harkema
2013-08-31  
Jeugdronde Kampen
2013-08-31  
Omloop van het Gewone Volk Folsgare (WV Snits)
2013-08-31  
Oudewater
2013-08-31  
Nieuwpoort
2013-08-31  
Maassluis (jeugdronde)
2013-08-31  
6e Wieler Classic Beneden Leeuwen
2013-08-30  
's Gravendeel
2013-08-29  
Ede
2013-08-29  
Uchelen
2013-08-28  
Winsum
2013-08-27  
Tijdrit Zurich (WV Snits)
2013-08-27  
Naaldwijk
2013-08-25  
Berner Eurode Omloop Kerkrade
2013-08-25  
Ronde van de Waardepolder Haarlem
2013-08-25  
Oosterhout
2013-08-25  
6e Lus van Vledder
2013-08-25  
Nuenen (incl.jeugd)
2013-08-24  
Zuidland
2013-08-23  
Dutch Valley Food Classic - Veenendaal (UCI 1.1)
2013-08-23  
Veenendaal
2013-08-23  
Ronde van Zierikzee
2013-08-23  
Almelo (profronde)
2013-08-22  
Borne
2013-08-21  
Nunspeet
2013-08-20  
De Lier
2013-08-18  
44e Ronde van Midden Brabant - Dongen
2013-08-18  
Baarn
2013-08-18  
Bergomloop Simpelveld
2013-08-18  
Nispen
2013-08-18  
Heerhugowaard
2013-08-17  
Paasloo
2013-08-17  
Groenlo
2013-08-17  
Ronde van de Westereen - Zwaagwesteinde (incl.jeugd)
2013-08-17  
Pijnacker
2013-08-14  
Elspeet
2013-08-14  
Velodrome Suisse Grenchen
2013-08-12  
Steensel
2013-08-12  
Maassluis
2013-08-11  
N.K. masters tijdrijden - Bornerbroek
2013-08-11  
Slag om Norg
2013-08-11  
Oldenzaal
2013-08-11  
Beverwijk
2013-08-11  
Etten Leur
2013-08-10  
Sneekweek Wielerronde
2013-08-10  
Nacht van Goor
2013-08-10  
Berkel
2013-08-09  
Markelo
2013-08-09  
Neede
2013-08-08  
Nootdorp
2013-08-07  
Zutphen
2013-08-06  
Gouden Pijl van Emmen (Profronde)
2013-08-05  
Noordeloos
2013-08-04  
Raboronde van Appelscha
2013-08-04  
Zevenbergen
2013-08-04  
Oostzaan
2013-08-04  
Antwerpse Havenpijl Belgie
2013-08-03  
Europian Junior Cycling Tour Assen
2013-08-03  
Burgh Haamstede
2013-08-03  
Ospel
2013-08-02  
Mijl van Mares (profronde)
2013-08-01  
Profronde van Oostvoorne
2013-07-31  
Profronde van Maastricht
2013-07-31  
Santpoort
2013-07-31  
Zundert
2013-07-30  
Profronde van Surhuisterveen
2013-07-29  
Profronde Roosendaal
2013-07-29  
Ronde van Duizel
2013-07-28  
Buggenhout - Opstal (Belgie)
2013-07-28  
3e Prof Cityronde van Tiel
2013-07-27  
56e Tour de Junior - Achterveld
2013-07-27  
Jeugdwedstrijd Annen
2013-07-27  
Spektakel van Steenwijk
2013-07-26  
Ronde van Nijeveen
2013-07-26  
Profronde van Heerlen
2013-07-25  
Profronde Wateringen
2013-07-24  
Nederlands Kampioenschap - Chaam
2013-07-24  
Acht van Chaam 2013 Profronde
2013-07-24  
Alblasserdam
2013-07-23  
Nederlands Kampioenschap - Chaam
2013-07-23  
Profronde Stiphout
2013-07-22  
St. Daags na de Tour - Boxmeer
2013-07-22  
N.K. Handbike - Delden
2013-07-21  
Rondom De Bult van Usquert
2013-07-21  
64e Ronde van Poeldijk
2013-07-21  
Bovenkarspel
2013-07-21  
Klimcriterium Berg en Terblijt
2013-07-20  
Ronde van Noordhorn
2013-07-20  
Ochten
2013-07-20  
Ronde van Dalen
2013-07-18  
Europian Youth Olympic Festival - Utrecht
2013-07-17  
Monster
2013-07-16  
Europian Youth Olympic Festival - Utrecht
2013-07-16  
Bergeijk
2013-07-14  
Rabo Tweedaagse Venhuizen (clubcompetitie)
2013-07-14  
Obdam
2013-07-13  
Hoogeveen
2013-07-13  
Rabo Tweedaagse Venhuizen (clubcompetitie)
2013-07-13  
Giessenburg
2013-07-12  
Lus van Roden
2013-07-11  
Esso Ronde van Norg
2013-07-11  
Epe
2013-07-11  
Kwintsheul
2013-07-10  
De Rips
2013-07-10  
's Gravenzande
2013-07-09  
Mosselkoers Vivoorde - Houtum Belgie
2013-07-07  
Grote Prijs van Lichtenvoorde (7 Dorpen Omloop)
2013-07-07  
Parkhotel Valkenburg Omloop Schin op Geul
2013-07-07  
Driel (Jeugd + sportklasse)
2013-07-07  
Hoogkarspel
2013-07-06  
Barneveld
2013-07-06  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - De W
2013-07-06  
Borger
2013-07-06  
Enter
2013-07-06  
Barendrecht
2013-07-06  
Barendrecht
2013-07-05  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Maru
2013-07-04  
Slag om Ambacht - Hendrik Ido Ambacht
2013-07-03  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Zeven
2013-07-03  
Ermelo
2013-07-03  
Maasdijk
2013-07-02  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Hoogk
2013-07-01  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Roden
2013-06-30  
N.K.Masters - Utrecht
2013-06-30  
31e Wielermeerdaagse Noorderveld Westerkwartier - Peize
2013-06-30  
4e Omloop van de Schermer
2013-06-30  
Wolvega (jeugdwedstrijd)
2013-06-30  
Schaik (incl. jeugd)
2013-06-29  
Kloosterburen (incl.jeugd)
2013-06-29  
Herwijnen
2013-06-29  
Omloop van Workun (WV Snits)
2013-06-29  
4e Omloop van de Schermer
2013-06-28  
Prinsenbeek
2013-06-27  
Heamielronde van Bolsward (WV Snits)
2013-06-27  
Honselerdijk
2013-06-26  
Noordwijk Classic voor vrouwen
2013-06-26  
Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. (1.
2013-06-24  
Luijksgestel
2013-06-23  
N.K. weg Kerkrade
2013-06-23  
Utrecht
2013-06-23  
Warmenhuizen
2013-06-22  
Scherpenzeel
2013-06-22  
Berltsum (W.V. Snits)
2013-06-22  
N.K. weg Kerkrade
2013-06-22  
9e Omloop fan de Compagnije
2013-06-21  
4e Argos Oil - 8 van Bladel
2013-06-20  
Driebergen
2013-06-19  
N.K. tijdrijden Winsum
2013-06-19  
1e Langste dei Ronde fan Gerdyk - Gorredijk
2013-06-18  
30e Omloop van Bedum
2013-06-12  
Acht van Annen - Annen
2013-06-11  
Torenronde van Oirschot
2013-06-09  
N.K. jeugd weg - Hoorn
2013-06-08  
Ronde van Warnsveld
2013-06-08  
Clubcompetitie Omloop der Kerspelen (Clubcompetitie)
2013-06-08  
's Heerenberg
2013-06-07  
Open Fries Kampioenschap Tijdrijden te Pingjum (WV Snit
2013-06-05  
Ronde van Eelde
2013-06-05  
28e Parel van de Veluwe
2013-06-05  
N.K. Tijdrijden Schoonebeek
2013-06-02  
30e Ronde van het Ronostrand - Roden
2013-06-02  
De Ronde van Zeeland - Seaport - Terneuzen (UCI 1.1)
2013-06-01  
Ronde van Haren
2013-06-01  
9e Omloop van de IJsseldelta - Zwolle
2013-06-01  
De Wageningse Wielermuur
2013-06-01  
Papendrecht
2013-06-01  
Enter (jeugdronde)
2013-05-31  
Profs Nacht van Hengelo
2013-05-29  
Tijdrit en D.K. Leende
2013-05-29  
D.K. Tijdrijden Oost - Gendringen
2013-05-29  
D.K. Tijdrijden Zuid West en Zuid Oost - Hank
2013-05-28  
D.K. Noord Tijdrijden
2013-05-25  
Ronde van Assen
2013-05-25  
Rhenoy
2013-05-25  
7-Dorpenomloop Aalten
2013-05-25  
Fietsen en Koffie Dorpenomloop door Drenthe (clubcomp.)
2013-05-21  
Ronde van Axel
2013-05-21  
De Drie van Krommenie
2013-05-20  
District Kampioenschap Noord - Annen
2013-05-20  
District Kampioenschap Midden Tiel
2013-05-20  
Reigo Kampioenschap Noord- en Zuid Holland
2013-05-20  
District Kampioenschap Maassluis voor amateurs
2013-05-20  
District Kampioenschap Oost - Luttenberg
2013-05-20  
District Kampioenschap Noord-Holland Amsterdam
2013-05-20  
Regio Kampioenschap Zuid Oost en Zuid West Limburg Mill
2013-05-20  
D.K. Zuid West en R.K. Zuid - Wernhout
2013-05-20  
District Kampioenschap Zuid Holland - Giessendam
2013-05-19  
32e Int. Junioren driedaagse van Axel
2013-05-19  
Omloop der Kempen
2013-05-19  
Veldhoven
2013-05-18  
Olympia's Tour Reuver - Reuver tijdrit 5e etappe
2013-05-18  
Olympia's Tour Reuver - Reuver 6e etappe
2013-05-18  
Criterium Bolsward
2013-05-18  
Ronde van Elim (jeugd)
2013-05-18  
Rijssen
2013-05-17  
Olympia's Tour 4e etappe Bochholz - Voerendaal
2013-05-16  
Olympia's Tour 3e etappe Ulft - Gendringen
2013-05-16  
Criterium Gerkesklooster
2013-05-15  
Olympia's Tour 2e etappe Rhenen - Alkmaar
2013-05-15  
Aficom tijdrit Wieringen
2013-05-15  
D.K. Tijdrijden midden - Tiel
2013-05-14  
Olympia;s Tour 1e etappe Noordwijkerhhout - Hoofddorp
2013-05-13  
Olympia's Tour Proloog - Katwijk aan Zee
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 1
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 2
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 3
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 4
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 5
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 6
2013-05-11  
Rabo Jeugmeerdaagse Emmen cat. 7
2013-05-11  
10e Lippe Lap Classic 2013 Drachten (3e clubcompetitie)
2013-05-11  
50e Flevotour voor nieuwelingen en junioren
2013-05-11  
18e Draai rond de Kraai - Rijsoord
2013-05-11  
Steenwijkerwold
2013-05-09  
Ronde van het Purmerplein Amsterdam
2013-05-09  
Ronde van Angelslo
2013-05-09  
Jan van Erp Jeugdronde - Schijndel
2013-05-09  
Lekkerkerk
2013-05-08  
D.K. Tijdrijden Zuid Holland + R.K. Tijdrijden Noord Ho
2013-05-07  
D.K. Tijdrijden Noord Holland - Zuid Schermer
2013-05-07  
D.K. Tijdrijden Limburg - Arcen
2013-05-05  
Voerendaal
2013-05-05  
Bevrijdingstonde Oosterwolde (jeugdwedstrijd)
2013-05-05  
Standaardbuiten
2013-05-04  
61e Ronde van Overijssel
2013-05-04  
Oldenzaal (jeugdwedstrijd)
2013-05-03  
Sneek, De Domp (WV Snits)
2013-04-30  
Enkhuizen
2013-04-30  
Koninginneronde van Beilen
2013-04-28  
7e Wim Hendriks Trofee
2013-04-28  
Ronde van Edam-Volendam (jeugd + amateurs)
2013-04-28  
Made
2013-04-28  
ZODC PWZ Zuiderveldtour 2013
2013-04-28  
Omloop te Blauhus (WV Snits)
2013-04-27  
ZODC PWZ Zuiderveldtour 2013
2013-04-27  
Ronde van de Bult Leiden
2013-04-27  
Omloop van Hierden
2013-04-27  
7e Wim Hendriks Trofee / St.Willis-Gaas - Koewacht
2013-04-26  
Hardenberg
2013-04-23  
Tijdrit Luineberd (WV Snits)
2013-04-21  
Noordwolde
2013-04-21  
EPZ Omloop van Borsele (junior dames + junioren)
2013-04-21  
Ronde van de Vijver Hengelo
2013-04-21  
Ronde van het Maaskantje Den Dungen
2013-04-21  
68e Profronde van Noord Holland
2013-04-20  
Arno Wallaard Memorial Meerkerk
2013-04-20  
30e Omloop van Alblasserwaard
2013-04-20  
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein
2013-04-20  
EPZ Omloop van Borsele (dames + junior dames)
2013-04-20  
Zwolle (Jeugdwedstrijd)
2013-04-20  
Nieuwkuijk (Jeugdwedstrijd + nieuweling meisjes)
2013-04-20  
Ronde van Klein Zwitsterland Amersfoort
2013-04-20  
Ronde van Klein Zwitsterland Amersfoort (Jeugdwedstrijd
2013-04-19  
EPZ Omloop van Borsele (Tijdrit dames+jun.dames)
2013-04-19  
Open Fries Kampioenschappen Goenga (WV Snits)
2013-04-14  
9e Accon AVM Wouden Klassieker
2013-04-14  
48e Ronde van Gelderland (dames)
2013-04-14  
Valkenswaard
2013-04-14  
10e Formido Vikingtour op Wieringen
2013-04-13  
Drachten (jeugd)
2013-04-13  
2e Zuiderzeeronde Dronten
2013-04-13  
Dronten
2013-04-13  
Rotterdam
2013-04-13  
Lexmond
2013-04-13  
Bruinisse
2013-04-07  
29e Omloop van de Glazen Stad - Kwintsheul
2013-04-07  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-07  
Energiewachttour voor junioren vrouwen (05-04 / 07-04 2
2013-04-06  
Ronde van Twijzelerheide
2013-04-06  
41e Omloop van Noord West Overijsssel
2013-04-06  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-06  
Tijdrit te Warns (WV Snits)
2013-04-06  
1e Omloop van Kalenberg
2013-04-06  
Energiewachttour voor junioren vrouwen (05-04 / 07-04 2
2013-04-05  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-05  
Energiewachttour voor junioren vrouwen (05-04 / 07-04 2
2013-04-04  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-03  
Energiewachttour (3 april tm 7 april 2013)
2013-04-01  
Eierrace Emmen (jeugd)
2013-04-01  
Emmen
2013-04-01  
44e Biesboschronde Werkendam
2013-04-01  
Ronde van Gerwen
2013-04-01  
Ronde van Ureterp
2013-03-30  
26e Omloop van de Veenkolonien (clubcompetitie)
2013-03-30  
Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen
2013-03-27  
Grote Prijs RVC Ahoy
2013-03-24  
Meeuws Race - Lierop
2013-03-24  
41e Ronde van het Lage Land - Wijdewormer
2013-03-24  
Omloop van de IJzerenman - Weert
2013-03-23  
Oud Vossemeer
2013-03-17  
Woensdrecht
2013-03-17  
Heeswijk-Dinther
2013-03-16  
Ronde van Groningen (clubcompetitie)
2013-03-16  
60ste WR V.D.HAARLEMMERLIEDE & SPAARNWOUD
2013-03-16  
Omloop van Strijen (vrouwen)
2013-03-16  
Jeugdwedstrijd Zwanenburg
2013-03-09  
Ronde van Drenthe - Profronde van Drenthe
2013-03-09  
Ronde van Drenthe - World Cup vrouwen
2013-03-07  
Ronde van Drenthe-Drentse 8 van Dwingelo
2013-03-03  
Baggelhuizen MTB weekend
2013-03-03  
27e Omloop van de Houtse Linies
2013-03-02  
Ster van Zwolle
2013-02-23  
Trainingsomloop Sleen
2013-02-02  
Trainingswedstrijd Meerdijk
2013-01-26  
N.K. Veldrijden jeugd Moergestel
2013-01-20  
Veldrit Hapert (Jeugd)
2013-01-20  
Veldrit Hoogerheide (W.B.)
2013-01-13  
N.K. Veldrijden Hilvarenbeek
2013-01-12  
N.K. Veldrijden Hilvarenbeek
2013-01-06  
Veldrit Bakel
2013-01-05  
Veldrit Bakel (Jeugd)
2013-01-05  
Veldrit Oudewater
2013-01-03  
18e Internationale Centrumcross Surhuisterveen
Terug naar overzicht 2018

Archief

Overzicht van 2017
Overzicht van 2016
Overzicht van 2015
Overzicht van 2014
Overzicht van 2013
Overzicht van 2012
Overzicht van 2011
Overzicht van 2010